W KO mają w tej chwili pożar w burdelu. Trzaskowski o wszystkim doskonale wiedział i tworzył ta zgniłą patologię. Elblążanom przypominam że Trzaskowskiego wspierali i promowali Noszowy i Motorówka czyli promowali przestępców, oszustów i patologię! To musi zakończyć się wrzuceniem tuska i trzaskowskiego na śmietnik polityki!
Wszystko juz zeszło na dno, brak wzorców, brak fachowców na stanowiskach, upychają swoich partyjnych karierowiczów ktorzy ani wiedzą ani doswiadczeniem nie zasługują na funkcję dyrektora, kierownika czy innego prezesa, przypadkowi ludzie po przypadkowych nominacjach i jeszcze po Collegium tumanum albo szybkim kursie MBA by móc chapać kasę w spółkach! Jeszcze chcą sterować ludzmi choc ani posłuchu ani szacunku u nich nie mają, o merytoryce nie mówiąc
Zabawiają się władzą i korzystają z saloników bez wyjątku kto jest u steru , kazdy ma swoj salonik a reszta kolejki po zdrowie i życie! Ale wyborcy na to przyzwalają
Dla KO wiecznie umoralniających wszystkich wokół i krytykujących pis jest to potężna rysa na szkle , która będzie ciągnęła się jak smród po gaciach i rozpocznie proces destrukcji !?
Zmanierowane i zadufane w sobie towarzystwo wzajemnej adoracji , któremu palma odbila i najlepiej wychodzą im tańce, hulanki , swawola hej hej hejże hola , nie mamy pańskiego płaszcza i co pan nam zrobi?!!!
KO to banda łgarzy i złodziei. Obiecywali budowę portu z KPO które nielegalnie blokowali dla Polski eurokomuniści. Jak zwolnili blokadę to na te pieniądze rzuciła się KOwska tłuszcza i rozkradła te pieniądze na swoje jachty,kluby dla swingersow i inne burdele.
PIS po ośmiu latach odwaliło. KO-Lewica-Kamysz-ten drugi po trzech latach przebili PIS we wszystkim co ten robił źle. Mistrzowie w najgorszym możliwym znaczeniu. A teraz rodziny aparatczyków i esbecy siedzą na forach i bredzą o ruskich bo tylko to mogą zrobić. tego co z Polską zrobiła szarańcza z KO i Lewicy nie da się obronić.
Polexit pozdrawiam cię-333 zielone łapki
W KO mają w tej chwili pożar w burdelu. Trzaskowski o wszystkim doskonale wiedział i tworzył ta zgniłą patologię. Elblążanom przypominam że Trzaskowskiego wspierali i promowali Noszowy i Motorówka czyli promowali przestępców, oszustów i patologię! To musi zakończyć się wrzuceniem tuska i trzaskowskiego na śmietnik polityki!
Wszystko juz zeszło na dno, brak wzorców, brak fachowców na stanowiskach, upychają swoich partyjnych karierowiczów ktorzy ani wiedzą ani doswiadczeniem nie zasługują na funkcję dyrektora, kierownika czy innego prezesa, przypadkowi ludzie po przypadkowych nominacjach i jeszcze po Collegium tumanum albo szybkim kursie MBA by móc chapać kasę w spółkach! Jeszcze chcą sterować ludzmi choc ani posłuchu ani szacunku u nich nie mają, o merytoryce nie mówiąc
Zabawiają się władzą i korzystają z saloników bez wyjątku kto jest u steru , kazdy ma swoj salonik a reszta kolejki po zdrowie i życie! Ale wyborcy na to przyzwalają
Dla KO wiecznie umoralniających wszystkich wokół i krytykujących pis jest to potężna rysa na szkle , która będzie ciągnęła się jak smród po gaciach i rozpocznie proces destrukcji !?
Zmanierowane i zadufane w sobie towarzystwo wzajemnej adoracji , któremu palma odbila i najlepiej wychodzą im tańce, hulanki , swawola hej hej hejże hola , nie mamy pańskiego płaszcza i co pan nam zrobi?!!!
KO to banda łgarzy i złodziei. Obiecywali budowę portu z KPO które nielegalnie blokowali dla Polski eurokomuniści. Jak zwolnili blokadę to na te pieniądze rzuciła się KOwska tłuszcza i rozkradła te pieniądze na swoje jachty,kluby dla swingersow i inne burdele.
Zapytaj się u swoich pisiorów jakie wnioski podpisywal i opiniowal mąż waszej 1:27 beci mącicielu
PIS po ośmiu latach odwaliło. KO-Lewica-Kamysz-ten drugi po trzech latach przebili PIS we wszystkim co ten robił źle. Mistrzowie w najgorszym możliwym znaczeniu. A teraz rodziny aparatczyków i esbecy siedzą na forach i bredzą o ruskich bo tylko to mogą zrobić. tego co z Polską zrobiła szarańcza z KO i Lewicy nie da się obronić.