Sobota, 27.06.2026, Imieniny: Cyryl, Maryla, Wladyslaw
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (13)

Dodaj nowy komentarz

  1. 1
    +1
    ~ wkurzona
    Czwartek, 21.05

    Zapraszam na ul. Kasprzaka, to też ślepa ulica. Ostatnio nawet karetka pogotowia nie miała jak zawrócić spod bloku 7-9. Kierowca kombinował chyba z 10 minut po centymetrze do przodu i do tyłu a w środku pacjent ... Też można by było zrobić wylotową do Podgónej, to zaledwie kilka metrów do istniejącej tam ulicy ale Zakrzewo nie widzi możliwości ... Oni nic nie widzą tylko czynsze dowalają coraz to większe.

  2. 2
    0
    ~ Usmiechnijcie sie rybiata
    Czwartek, 21.05

    Miasto nie ma prawdziwego gospodarza i takie sa tego efekty. Co kilka lat sa wybory i zamiast wybrac madrze to ubecka, sbca, i cale poklosie aparatu bezpieczenstwa sluzb prlu wraz z rodzinami idzie glosowac przeciwko pis. Efekt? Mamy to co mamy.I tak mijaja kolejne dekady w tym smutnym miescie.

  3. 3
    0
    ~ kkk
    Piątek, 22.05

    Ciebie mamy wybrać? Wolę ubeków.

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2026 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


0.9221179485321