Zapraszam na ul. Kasprzaka, to też ślepa ulica. Ostatnio nawet karetka pogotowia nie miała jak zawrócić spod bloku 7-9. Kierowca kombinował chyba z 10 minut po centymetrze do przodu i do tyłu a w środku pacjent ... Też można by było zrobić wylotową do Podgónej, to zaledwie kilka metrów do istniejącej tam ulicy ale Zakrzewo nie widzi możliwości ... Oni nic nie widzą tylko czynsze dowalają coraz to większe.
Miasto nie ma prawdziwego gospodarza i takie sa tego efekty. Co kilka lat sa wybory i zamiast wybrac madrze to ubecka, sbca, i cale poklosie aparatu bezpieczenstwa sluzb prlu wraz z rodzinami idzie glosowac przeciwko pis. Efekt? Mamy to co mamy.I tak mijaja kolejne dekady w tym smutnym miescie.
Zapraszam na ul. Kasprzaka, to też ślepa ulica. Ostatnio nawet karetka pogotowia nie miała jak zawrócić spod bloku 7-9. Kierowca kombinował chyba z 10 minut po centymetrze do przodu i do tyłu a w środku pacjent ... Też można by było zrobić wylotową do Podgónej, to zaledwie kilka metrów do istniejącej tam ulicy ale Zakrzewo nie widzi możliwości ... Oni nic nie widzą tylko czynsze dowalają coraz to większe.
Miasto nie ma prawdziwego gospodarza i takie sa tego efekty. Co kilka lat sa wybory i zamiast wybrac madrze to ubecka, sbca, i cale poklosie aparatu bezpieczenstwa sluzb prlu wraz z rodzinami idzie glosowac przeciwko pis. Efekt? Mamy to co mamy.I tak mijaja kolejne dekady w tym smutnym miescie.
Ciebie mamy wybrać? Wolę ubeków.