Czwartek, 26.03.2026, Imieniny: Teodor, Emanuela, Larysa
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (20)

Dodaj nowy komentarz

  1. 1
    +3
    ~ Hahaha
    Środa, 04.03

    Kolejny ekspert ds Żuław? może zastąpi łupieżowego?

  2. 2
    +5
    ~ Rogis
    Środa, 04.03

    W Polsce jest tak , że jeśli ktoś nie może znaleźć swojego miejsca t idzie w politykę. Tam się zaopiekują nim.

  3. 3
    --2
    ~ Won z KOwcami
    Środa, 04.03

    Sukinsyny z KO z dziś na wczoraj właśnie podnieśli ceny paliw o 30 gr. Pod koniec miesiąca są prognozy na paliwo powyżej 8zl za litr a Niemiec z Sopotu mowil że jak on będzie premierem to będzie paliwo po 5,19 za litr. Znów oszukał Polaków!!!

  4. 4
    +1
    ~ @Won z KOwcami
    Środa, 04.03

    Niestety, skurwysyni dla których liczy się tylko żeby robić wszystko na pohybel PIS wpakowali nas w jeszcze gorsze bagno niż rządy rzydowskiego bankstera Pinokia.

  5. 5
    +3
    ~ ooo
    Środa, 04.03

    @~ Won z KOwcami~ akurat w tej sprawie to napisz do prezydenta Trumpa, żeby zakończył wojnę, kumasz?

  6. 6
    +3
    ~ Do pisowskiego przygłupa
    Środa, 04.03

    Twój obłęd się pogłębia -stajesz się niebezpieczny dla otoczenia

  7. 7
    +6
    ~ Do admina info
    Środa, 04.03

    Jesteście bardzo "tolerancyjni"publikując obelgi i ubliżanie tego delikwenta posługującego się wielona nickami -tym zdecydowanie tracicie

  8. 8
    --1
    ~ moherowy beret i zakuty łeb
    Czwartek, 05.03

    Obrażanie ludzi, dzielenie na gorszych i lepszych to wszystko co potrafi KAŁO

  9. 9
    +2
    ~ Do tego wyżej
    Czwartek, 05.03

    A ty psisiurku jak mawiał wasz naczelny nieudacznik z lepszego sortu?

  10. 10
    --2
    ~ Kass
    Czwartek, 05.03

    Administracja zawsze stoi przed wyborem. Albo pozwoli sobie na wolność słowa i dopuści do głosu ściek wycinając tylko wypowiedzi nielegalne. Albo stanie po stronie cenzury. W obu przypadkach traci w oczach części czytelników. Nie pogodzisz tego. Ja wolę prostaka i debila wyzywającego cały dzień urojonego pisowca. Najlepsza cenzura to autocenzura. Jeśli ktoś musi pokazać światu swoje upośledzenie i brak wychowania, to trudno. Cena wolności słowa.

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2026 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.1207051277161