Ogłaszamy rozpoczęcie zapisów na Lipcowy Bieg na 6 Łap. Odbędzie się on w pierwszą sobotę miesiąca - 04.07.2026 roku o... »
W tym budynku powinien powstać szpital psychiatryczny. Lokalizacja idealna spokój cisza. Współczesnych czasach klientów w potrzebie będzie tylko przybywać szczególnie dzieci młodzież .
Niech zaczną leczyć te lgbty i inne nie binarne choroby. To trzeba zacząć leczyć a nie się temu biernie przyglądać. Powinno zacząć się w Polsce.
Copyright © 2004-2026 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.
W tym budynku powinien powstać szpital psychiatryczny. Lokalizacja idealna spokój cisza. Współczesnych czasach klientów w potrzebie będzie tylko przybywać szczególnie dzieci młodzież .
Niech zaczną leczyć te lgbty i inne nie binarne choroby. To trzeba zacząć leczyć a nie się temu biernie przyglądać. Powinno zacząć się w Polsce.