Psiaki uwielbiają chłodzić się w rzeczce, baseniku, czy przy kurtynach wodnych, dlatego tak bardzo są nam... »
Pewnie patolka z pobliskiego "hotelowca"
A gdzie jest miejski monitoring? Proszę podać jaka firma szklarska otrzymuje zlecenia na szklenie przystanków i czy cena za tą usługę jest niższa niż u konkurencji?
TRZODA CHODZI PO MIEŚCIE I NIE WIE CO MA ZROBIĆ Z RĄCZKAMI .
Copyright © 2004-2026 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Pewnie patolka z pobliskiego "hotelowca"
A gdzie jest miejski monitoring? Proszę podać jaka firma szklarska otrzymuje zlecenia na szklenie przystanków i czy cena za tą usługę jest niższa niż u konkurencji?
TRZODA CHODZI PO MIEŚCIE I NIE WIE CO MA ZROBIĆ Z RĄCZKAMI .