Psiaki uwielbiają chłodzić się w rzeczce, baseniku, czy przy kurtynach wodnych, dlatego tak bardzo są nam... »
A co z tą farma fotowoltaiczną która kilka lat temu obiecał ćwierk na terkawce? Też były wtedy takie konferencje i dalekosiężne wizje. A farmy jak nie było tak nie ma.
Copyright © 2004-2026 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.
A co z tą farma fotowoltaiczną która kilka lat temu obiecał ćwierk na terkawce? Też były wtedy takie konferencje i dalekosiężne wizje. A farmy jak nie było tak nie ma.