Wtorek, 16.07.2024, Imieniny: Maria, Stefan, Eustachy
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (26)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +16
  ~ Wyższa kultura
  Czwartek, 30.05

  I dobrze. To gniazdo całej patolki w tamtej okolicy. Należy ich rozgonić po różnych częściach miasta, może jak wtopią się w tłum to trochę się ucywilizują.

 2. 2
  +27
  ~ Szok!!
  Czwartek, 30.05

  O matko,jaki slams! Jako można tak zrujnowac budynek ! Szok!

 3. 3
  +34
  ~ Można inaczej ?
  Czwartek, 30.05

  Kiedyś mieszkałam też w budynku komunalnym. Po wykupieniu mieszkań założyliśmy wspólnotę mieszkaniową. Wzięliśmy kredyt na remont budynku ,zrobiliśmy dach,ocieplenie, wymiana okien na klatce ,wymiana elektryki na klatce schodowej i jej pomalowanie,wymiana drzwi wejściowych..itd..po prostu kompleksowy remont . Są zebrania z zarządca, rozliczmy każdą złotówkę...bo to my płacimy.. Cieszę się, że mam zgodnych sąsiadów,każdy ma jakieś pomysły, które skrupulatnie rozważamy. Jest czysto, zadbane,wokół bloku posadziliśmy kwiaty,itd...Taka to nasza duuża rodziną.!

 4. 4
  +8
  ~ hjit
  Czwartek, 30.05

  na bruk nie poczują odpowiedzialnoś

 5. 5
  +17
  ~ somsiad
  Czwartek, 30.05

  "Można inaczej?" - mamy podobnie, z tym że w tym pięknym naszym torcie jest wielka mucha w postacie dwóch komunalnych kawalerek i dwóch mieszkań wynajmowanych przez chciwych ludzi. W komunalnych mamy swoich, wytresowanych już patusów, ale w wynajmowanych mamy ciągłą rotację pracowników cyrku. Stały rytuał wygląda następująco. Każdy nowy lokator przechodzi przez następujące fazy : 1. Dwa tygodnie ciągłej imprezy, gdzie chwalimy się znajomym ze wsi, jak to się żyje w mieście. 2. Dwa tygodnie wycieczek, gdzie co dzień jakaś część rodziny z dalekich stron zwiedza. 3. Tydzień wiercenia. 4. Miesiąc nawalania drzwiami o najróżniejszych porach doby, dziwnych odgłosów na klatce i pod klatką. 5. Miesiąc lub dwa okresu stabilizacji. 6. Miesiąc absolutnej ciszy i skrytego wyprowadzania się. Potem nowi

 6. 6
  +9
  ~ Do wyższa kultura
  Czwartek, 30.05

  Życzę, żeby zamieszkali za Twoją ścianą i spraszali podobnych do siebie.

 7. 7
  +9
  ~ Marian Z
  Czwartek, 30.05

  Niech miasto zostawi do kręcenia horrorów przez Hollywood. Zarobią grubą kasę

 8. 8
  --2
  ~ Bartuś
  Czwartek, 30.05

  Nie mówię że wszyscy mieszkańcy to patologia... 90%.. Nawiasem mówiąc jebac pruszewiczow, dumla i cała ich ferajne

 9. 9
  +3
  ~ Truso
  Czwartek, 30.05

  Ten budynek to jeden wielki syf,a ludzie tam mieszkający to patologia,która mieszka tam bez światła i z zapchaną kanalizą,gdzie gówna wypływają przez zlewozmywak,ohyda.Miasto powinno ich wysiedlić a budynek wyburzyć.

 10. 10
  +5
  ~ zaoczny
  Czwartek, 30.05

  Po co remontować skoro i tak za chwilę będzie zdewastowane .Niby Polacy tam mieszkają , a zachowują się prawie tak ,jak cyganie. Oczywiście ,że budynek ten powinien być rozebrany lub zmienić przeznaczenie na komunalny , po oszacowaniu kosztów remontu ., Baraki na Skrzydlatej powinny by zdecydowanie rozebrane stopniowo i w tym miejscu powstać nowe z osobnymi wejściami z zewnątrz do każdego mieszkania. No i niech ZBK zdecyduje sie co dalej z zabytkową kamienicą na Czerniakowskiej 27 . albo remontować ,albo rozebrać , bo samo się nie zrobi.

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


0.92338085174561