Niedziela, 14.07.2024, Imieniny: Stella, Bonawentura, Marcelin
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (21)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  --1
  ~ no tak
  Poniedziałek, 27.05

  z tego co pamiętam to kiedyś w niektórych Spółkach były dodatki stażowe , ale zostały włączone do stawek zasadniczych. Z jakiej racji teraz tworzyć? A na to muszą być zawsze zabezpieczone pieniądze z funduszu płac i jedni będą dostawali a inni nie, bo nie nabędą procenta. Żadnych dodatków stażowych to nie sprawiedliwy podział funduszu płac wśród pracowników.

 2. 2
  +1
  ~ wic
  Poniedziałek, 27.05

  Być może kiedyś już mieli dodatek stażowy tylko włączyli do stawki zasadniczej, a teraz chcą na nowo, no ale to za zgodą Związków Zawodowych o ile mieli a teraz nie mają , Sprawdzić regulaminy wynagradzania, bo w Spółkach Miejskich podobne były. No a jak mieli to teraz już z jakiej racji?.

 3. 3
  0
  ~ wniosek
  Poniedziałek, 27.05

  Przepraszam za nieroby, ale ile można być straszonym o zakłóceniach w odbiorze wody, bo strajk. Podwyżki były, były i już za nie to My musimy zapłacić.Ja odbiorca wody płace regularnie i nie życzę sobie przerw w dostawie wody.

 4. 4
  +9
  ~ Wqurwiony
  Poniedziałek, 27.05

  Jaja sobie z pracowników robią, partyjniacy pchają sie do europarlamentu na łatwe pieniążki a kraj zlewają bo po co sie przepracowywać i stykać się z problemami typu strajki czy godziwe wynagrodzenie dla ludzi, którzy zamiast politykować po prostu pracują !!! Dlatego w tych śmiesznych wyborach łatwej kasy mam gdzieś głos na kogokolwiek!!! Mają gdzieś prawdziwe problemy bo grunt sie nachapać i nie przroracować

 5. 5
  +8
  ~ Moje zdanie
  Wtorek, 28.05

  Do Pana Prezydenta. Jak się nie powołuje dobrych prezesów i członków RN to problemy trzeba rozwiązywać samemu. . A tak w ogóle to problemy trzeba rozwiązyważ a nie jak poprzednik rozwiążą się same . I się nie rozwiązały . A Ciepełko czeka w kolejce.

 6. 6
  --2
  ~ do Moje Zdanie
  Wtorek, 28.05

  Tylko, ze prezes i pracownicy to całość zakładu pracy, a czy pracownikom niema nic do zarzucenia? A ten zakład pracy to Spółka Miejska , a więc nasza mieszkańców. Stawianie wygórowanych żądań nigdy nie będzie popierane przez nas odbiorców wody, gdyż to my za to płacimy.

 7. 7
  +4
  ~ Joanna,
  Wtorek, 28.05

  Misztal do niczego nigdy się nie nadawał - to taki Nikodem Dyzma bez Skrzetuskiego czasów obecnych.

 8. 8
  --3
  ~ obserwator
  Wtorek, 28.05

  Dodatki stażowe funkcjonował w komunie, były we wszystkich firmach ale zostały włączone w płacę zasadniczą. W wodociągach też, niech ten cwaniak z Warszawki przestanie mieszać pracownikom w głowach. Podwyżki mają wpływ na cenę wody i my mieszkańcy nie godzimy się na to. Pogonić tych cwaniaków z Warszawy i nierobów z wodociągów, którym nie chce się pracować, tylko strajkować. Obyście się nie obudzili na bruku. Przestańcie utrzymywać tych nierobów związkowców.

 9. 9
  +3
  ~ weteran
  Wtorek, 28.05

  We wszystkich zakładach tak jest, jedni strajkują a drudzy się ślizgają na nich. Zawsze to powiem... żeby strajkować trzeba mieć jaja a nie ciągle ssać!!!

 10. 10
  +4
  ~ Do obserwatora
  Środa, 29.05

  Jak można obrażać pracowników miejskiej spółki? Kto się tam obija i na jakiej podstawie tak sądzisz?Czy jest jakaś odpowiedzialność zbiorowa?To bardzo nieładnie tak krzywdzić innych zwykłymi pomówieniami,pamiętaj o tym że nie jesteś incognito.

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.1759831905365