Niedziela, 14.04.2024, Imieniny: Julianna, Justyna, Walerian
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (34)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  --4
  ~ wniosek
  Ponad tydzień temu, Wtorek, 02.04

  I brawo! to jest człowiek co uzdrowi Nasz Elbląg. Głosujemy na pana Śliwkę, to jest najlepszy kandydat na prezydenta Elblaga.

 2. 2
  --5
  ~ wniosek
  Ponad tydzień temu, Wtorek, 02.04

  nie dajcie się nabrać bo punktacja nie działa stoi w miejscu.To takie nie sprawiedliwe. bo pan Śliwka jest najlepszy.

 3. 3
  +10
  ~ jo
  Ponad tydzień temu, Wtorek, 02.04

  Tylko niech podpisze co obiecuje,

 4. 4
  +11
  ~ Do Pana Śliwki
  Ponad tydzień temu, Wtorek, 02.04

  Elbląg potrzebuje inwestycji nie tylko takich z rozmachem, ale też takich mniej kosztownych jak toaleta w Parku Dolinka, gdzie duży plac zabaw, w Bażantarnii, tak jak w Pasłęku czy Fromborku.

 5. 5
  --1
  ~ Joanna,
  Ponad tydzień temu, Wtorek, 02.04

  Nareszcie jakaś normalna twarz na wybory a nie jak przedtem pijak albo spuchnięty.

 6. 6
  +6
  ~ Black
  Ponad tydzień temu, Środa, 03.04

  Dzisiaj mija dokladnie 79 lat od rozpoczecia urzedowania w Elblagu, pierwszych POLSKICH WLADZ MIEJSKICH, po 173 latach zaboru Elblaga i jego inkorporacji do Krolestwa Prus przez armie Fryderyka Wielkiego 12 wrzesnia 1772 roku. I jak zwykle, ze zarowno te obecne, ZALOSNE niewladze naszego miasta, ktore przez 10 lat sprowadzily Elblag do doslownego rynsztoka na mapie Polski maja ten fakt gleboko w czterech literach, choc doryczy on jednej z NAJWAZNIEJSZYCH DAT W HISTORII NASZEGO MIASTA, to i wszyscy ovecni kandydaci na mesjaszy Elblaga, maja ta date 3 kwietnia 1945 roku, dokladnie w tym samym miejscu, co obecna niewladza w ratuszu. Dzis o 18ej pofatyguje sie w pojedynke i zapale dwa bialo czerwone znicze pod pomnikiem Odrodzenia dzisiejsza rocznice powstania pierwszych polskich wladz miejskich Elblaga po 173 latach zaboru i powroru Eblaga do Polski. Reszta niech sobie oczywiscie tym swoich glowek nie zaprzata. W koncu sa teraz strasznie zajeci obiecywaniem na wyscigi gruszek na wierzbie, malo rozgarnietym na umysle.

 7. 7
  +5
  ~ Arek12!
  Ponad tydzień temu, Środa, 03.04

  Tak łatwo obiecywać a tak potem i tak wszystko weryfikuje rzeczywistość.Pan Śliwka rozumiem ,ustalał co może mówić ze swoim "guru"jakim jest w pis Kaczyński?? Dziury na ulicach i ścieżek rowerowych brak a wy chcecie stadion dla 100 osób.Pis chciał zagarnąć port w Elblągu a pan Śliwka jako pisowiec im to udogodni ,wiec pomyślcie o tym ze port odda pis-owi. Stadion jaki stadion dla kogo na imprezy?? Jakie imprezy a skąd na to pieniążki na te imprezy?? niech Pan Śliwka pokarze ze będzie miał sponsorów bo mówić można a jak dotąd nie ma żadnych imprez i gdzie pan Śliwka się udzielał?? Nigdzie i nie możne bez kolegów.jak nie było za co zrobić imprez gdzie pan był ??? Kolejni u boku pana Śliwki to działacze co kiedyś w klubie działali Olimpii i tylko układy układy a teraz tacy porządni sie stali

 8. 8
  --3
  ~ tylko Śliwka
  Ponad tydzień temu, Środa, 03.04

  Człowiek z doświadczeniem samorządowym decyzyjnym, tylko Taki potrafi działać i rozwijać Miasto. Każdy bez zastanowienia powinien oddać głos na Śliwkę. Wystarczająco dużo przedstawił On wizje na rozwój a tak powinno właśnie być.Nie żadne Nissany czy Rodziewicze ludzie Urzędu, którzy doprowadzili do marazmu albo sporów i poniżeń.

 9. 9
  +4
  ~ kik
  Ponad tydzień temu, Środa, 03.04

  Łubu dubu, łubu dubu, będziemy żyli w krainie cudu, obiecać można wszystko, gorzej z realizacją

 10. 10
  +5
  ~ Rambo11
  Ponad tydzień temu, Środa, 03.04

  Panie Śliwka czytając Pana 7- propozycji oznajmiam że jest Pan najgorszym kandydatem na prezydenta ale największy hipokrytą mieliście 8- lat i kompletnie nic nie zrobiliście dla Elbląga a wręcz go dyskryminowaliście , nowy most nowe drogi, miejsca pracy,itp to jest propozycja dla Elbląga a nie stadion dla miernych kopaczy i basen potrzebny przez 2-miesiące .Wiem że traktuje tych co za Panem stoją na zdjęciach jak idiotów bo po przegranych wyborach nie będzie nawet ich Pan znał.Tak prywatnie to po relacji z komisji śledczej to ja zaczynam się Pana obawiać skoro wybiela Pan ludzi którzy okradali nasz kraj przez 8- lat (i mógł by przenieść tą uczciwość wraz z kolesiami z pis do MOJEGO miasta).- jedż Pan sobie do Pasłęka i tam rób ludziom wodę z mózgu.215 mln zabraliście naszemu miastu .

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.036609172821