Tobi po raz pierwszy trafił do schroniska w styczniu 2020 roku jako mniej więcej 2-miesięczny szczeniak - był zaniedbany i... »
Te konkursy to szopka.
Która z tych podstawówek jest najlepsza?
SP NR 8
czy warunkiem wygranego jest słup w KW Niedobitki?
W SOSW czas na zmiany.. Koniec utopii, bo ten który panuje utopi to miejsce. 15 lat bycia słupem to dno den. Dość dyktatury i mobbingu "człowieka cienia".
Copyright © 2004-2026 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Te konkursy to szopka.
Która z tych podstawówek jest najlepsza?
SP NR 8
czy warunkiem wygranego jest słup w KW Niedobitki?
W SOSW czas na zmiany.. Koniec utopii, bo ten który panuje utopi to miejsce. 15 lat bycia słupem to dno den. Dość dyktatury i mobbingu "człowieka cienia".