Akwarelka to ok. 7-letnia sunia w typie rasy shih-tzu. Waży ok. 5 kilogramów. Nie ma jednego oczka. Trafiła do... »
Czyli wszyscy
A krawcowych to nie brakuje?
Największe zapotrzebowanie będzie na wpłatomaty KWW Wróblewskiego, bo rok wyborczy
Stopa bezrobocia jest w Elblągu na niskim poziomie, bo młodzi ludzie wyjeżdzają z Elbląga, dlatego żeby właśnie nie być bezrobotnym.
Copyright © 2004-2026 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Czyli wszyscy
A krawcowych to nie brakuje?
Największe zapotrzebowanie będzie na wpłatomaty KWW Wróblewskiego, bo rok wyborczy
Stopa bezrobocia jest w Elblągu na niskim poziomie, bo młodzi ludzie wyjeżdzają z Elbląga, dlatego żeby właśnie nie być bezrobotnym.