Czwartek, 30.11.2023, Imieniny: Justyna, Andrzej, Konstanty
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (19)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +12
  ~ Spokojna wasza rozczochrana
  Ponad tydzień temu, Poniedziałek, 20.11

  Ale spokojnie przed wami tylko 4 moze 5 mcy więc problem zostawicie następcom, będą Wam wdzięczni za taki unikalny budżet

 2. 2
  +13
  ~ Ilikeelblag
  Ponad tydzień temu, Wtorek, 21.11

  Budżety wszystkich podobnej wielkości polskich miast znacznie wyższe (o kilkanaście do kilkuset procent wyższe) niż dla Elbląga. Zielona Góra - 1,5 mld PLN, Gorzów - powyżej 1 mld PLN, Olsztyn - dwa razy tyle. Wszystkie te miasta nam zwyczajnie szybko uciekają. Potencjał Elbląga jest dalej roztrwaniany, a atuty miasta - kompletnie, pomimo kroplówki unijnej, nie wykorzystane. Brawo! Wiodący niegdyś ośrodek "udało się" dość szybko rozmontować i sprowadzić do rangi podrzędnego miasta powiatowego...

 3. 3
  +13
  ~ brak reform
  Ponad tydzień temu, Wtorek, 21.11

  Dlaczego nikt, także kandydat na wojewódę , nie zakłada reformy UM i spółek i instytucji miejskich jako przechowalni znajomych prosiaczka i królika? Tam są do odzyskania setki milionów zł. Trzeba wybrać - kumple czy miasto. Brak świeżości w tej "debacie". Kultywowanie starego sposobu na utrzymanie zdychającego bizancjum. Jedyne co się zmieni, to nie będzie wrzasku głównego choleryka, że "rząd zabrał". Wstępna szopka pod elektorat a nie dbałość o miasto.

 4. 4
  +6
  ~ jak młodzieżowa RM - są ważni
  Ponad tydzień temu, Wtorek, 21.11

  Nie narzekajcie na "radnych" i ich intelekt - elektorat wybiera podobnych do siebie. Taki "pan szuchewycz" w czasie 6 lat kadencji nie powiedział czegoś sensownego poza partykularnym poparciem "szefa". Wydawało się, że pułkownik policji, nawet emerytowany, to gość i wzór niedościgniony, ale okazuje się ... . W UM brak jest mózgu. Jest pośledni administrator z niebotycznym wynagrodzeniem za stagnację. A Stefan uważaj bo mówisz o przyszłym wojewódzie i jego znajomych - to będzie bieganie po sądach w "stolycy regionu" fotel nie zmieni jego natury. Stefan - "radny" dostaje tylko 1600 zł? To nie starczy na jedno wyjście do Borysa w celu znieczulenia sumienia z powodu "pracowitości i wymachów ramion".

 5. 5
  +7
  ~ Tak powinno być...
  Ponad tydzień temu, Wtorek, 21.11

  Powinniśmy się zebrać w tysiącach pod UM i wywieść was na taczkach!

 6. 6
  +8
  ~ menel
  Ponad tydzień temu, Wtorek, 21.11

  Następny rok wegetacji.

 7. 7
  +1
  ~ Alleluja i od tylu
  Ponad tydzień temu, Wtorek, 21.11

  Te radne z PiS nie wodly ns pomysł by przed sesją RM odprawić msze ?

 8. 8
  +2
  ~ Wet
  Ponad tydzień temu, Wtorek, 21.11

  Zdzisławie. Panie z PIS przynajmniej wniosły jakieś "uwagi" w odróżnieniu od radnych PSL, KO czy lewicy tym chyba ,że strachu lub braku merytorycznego przygotowania nie stać było nawet na takie uwagi. Kabaret to mało powiedziane, to bardziej cyrk i tresowane osoby.

 9. 9
  +2
  ~ wniosek
  Ponad tydzień temu, Środa, 22.11

  Nikt ani słowem o programach naprawczych w Spółkach podległych dla których organem założycielskim jest prezydent. Ile to już lat taki ZKM jest na wielomilionowym minusie i jak to się dzieje, że US nie chce programu naprawczego.No i cała reszta Spółek, czy tylko radni podniosą rękę o podwyżkę dla Nas mieszkańców, żeby wyrównać straty. No ale może by tak Komisja Rewizyjna zdała sprawozdanie jak rozliczyć osoby odpowiedzialne za doprowadzenie do takiego zadłużenia. Jak nie My mieszkańcy to Prezydent musi "w jakiś tam sposób dotować Spółki.Kiedy się skończy złe zarządzanie i przerzucanie strat na barki mieszkańców.Panie i panowie radni do roboty.

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2023 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


0.77307891845703