Wtorek, 5.12.2023, Imieniny: Krystyna, Sabina, Norbert
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (26)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +18
  ~ śmiechu warte
  Czwartek, 14.09

  Przestańcie oszukiwać i łupić nauczycieli na umowach zbójeckich zawieranych do końca zajęć edukacyjnych. W wakacje nauczyciel i jego rodzina wg was nie je, nie płaci rat, nie robi zakupów. Aż takie na tym oszczędności?. Proponuję oszczędzić na dyrektorach lizusach urzędu i im proponować takie umowy. Motywacyjny dla tyranów- dobre sobie. Szeregowy nauczyciel często nawet 100zł brutto nie ma motywacyjnego.

 2. 2
  +11
  ~ 123
  Czwartek, 14.09

  a co z budową boiska przy szkole 23, już zapomnieliście?

 3. 3
  --6
  ~ Roman
  Czwartek, 14.09

  Minister Czarnek w dniu dzisiejszym zapewnił, że odpowiednie subwencje oświatowe zostały Samorządom przekazane. Nie odpowiadał na pytania dotyczące szczegółów. Trochę pokrzyczał nawet na dziennikarkę.

 4. 4
  +11
  ~ Rodzice
  Czwartek, 14.09

  Dlaczego nasze dzieci nie mają porządnych warunków dojazdu do szkół w Elblągu. Tramwaje jadą małe ciasno jak szprotki w puszczce. O tym myślcie tzw opozycjo.

 5. 5
  +3
  ~ Won z miasta
  Czwartek, 14.09

  Dodajcie po 5000 zł nauczycielom co mają 20h pracy w tyg lekarzom co wieczne kolejki do specjalistów po rok i 2 idą wybory to rozrzutność ... a syf i kiła mogiła w mieście od braku porządnych firm z miejscami pracy po komunikację itd. Itd najlepiej dać tym co mają dużo a szary obywatel niech zapierd...

 6. 6
  +1
  ~ do roboty nieroby
  Piątek, 15.09

  szok i SKANDAl!!!!!!!!

 7. 7
  +4
  ~ eh Elbląg
  Piątek, 15.09

  a może na "dodatkową motywację" urzędnikom? strażnikom miejskim? pracownikom ZUO? kierowcom ZKM i Tramwajów? Ciągle nauczyciele.... Karta Nauczyciela to jako Konkordat

 8. 8
  +6
  ~ `47
  Piątek, 15.09

  Babinka Adamowicz aktywna od dzieciństwa. Nie ważne czy coś co proponuje jest logiczne i pożyteczne, ważne że to ona zaistniała. Gdzie jej nie było, a efektów "bycia" brak. Teraz, 14 września znalazła kasę wyborczą dla nauczycieli. W pewnym momencie, nawet wbrew nieświadomości swojej, warto usiąść i pomyśleć zanim się popędzi, np. do Parku Traugutta i zobaczyć jak sika*ją) w tężni której nie ma , a przyda się na zimę. Autokrytycyzm wskazany z ogłoszeniem o forsie dla nauczycieli też - jaki jest cel tej szopki z mikrofonami? Tylko wyborczy, a motywacyjny w szkole dostają donosiciele, a pracowity belfer ochłapy. Chocholi taniec babuni nawet nie dziwi a jedynie wzbudza litość, zażenowanie.

 9. 9
  +12
  ~ Poziom HARD
  Piątek, 15.09

  Oszczędności? Oczywiście, od kwietnia zabrane dodatki wychowawcze nauczycielom klas maturalnych, obcinanie z pensum w przypadku ustawowego dnia wolnego w tygodniu, itd, itp. A subwencja szła.....szczodry ten nasz prezydent, jak mało kto. I co najśmieszniejsze - takie cuda TYLKO w Elblągu

 10. 10
  +7
  ~ metamorfoza
  Piątek, 15.09

  To Wróblewski ten z mojej prawej? A się Wituś umalował po zalotach Śmieszka. Miłość nie wybiera i nawet nauczyciela obdaruje szczodrze z miłości.

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2023 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.0562891960144