Sobota, 23.09.2023, Imieniny: Tekla, Boguslaw
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (51)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +12
  ~ obserwator
  Ponad tydzień temu, Czwartek, 14.09

  ~ Prawda kole w oczy-akurat kaczyński to nie szanuje nikogo,a tym bardziej elblążan.widziałeś projekt cpk?pociągi będą jeżdzić do olsztyna i do grudziądza omijając elbląg dalekim łukiem.

 2. 2
  +10
  ~ Wstyd
  Ponad tydzień temu, Czwartek, 14.09

  Spotkanie z mieszkańcami?? To chyba jakiś żart!! Spotkanie ze swoimi pupilkami ,rodzinkami..Taka mała sala na Spotkanie. Czytałam artykuł gdzue zwolennika pis nie wpuszczono na salę,bo zabrakło miejsc ..pan się zdenerwował i zapowiedział, że właśnie pis stracił jego głos itd.. Kaczyński bał się, że jak wynajmie dużą sale ,to albo będzie za mało ludzi na spotkaniu,albo przyjdą przeciwnicy i będzie rozruba ..wstyd pisiory

 3. 3
  --14
  ~ Robert Koliński
  Ponad tydzień temu, Czwartek, 14.09

  I zwyciężą, bo jedyne co ma do zaproponowania "totalna opozycja" wraz z patologiczną pseudo-lewicą miastom takim jak Elbląg jest hucpiarski bojkot rozumu, pompowanie szmalem wielkich ośrodków, promocja patologii społecznych oraz faszystowska polityka #ArmatyZamiastMasła. No, oczywiście za tą ostatnią stoi również PiS, ale skoro w polskojęzycznym parlamencie nie widać w tej kwestii różnicy, to po co przepłacać i stawiać na post-styropianowych, jurgieltniczych przegrywów?; #tePytania, #SłynneProroctwa; 🖤🚩

 4. 4
  --16
  ~ wniosek
  Ponad tydzień temu, Czwartek, 14.09

  Szanowni państwo głosujemy tylko na PIS i tylko na pana Śliwkę. Tylko pan Śliwka uratuje nasz Elbląg przed dalszym marazmem i zastojem.

 5. 5
  +15
  ~ Janka
  Ponad tydzień temu, Czwartek, 14.09

  Wolę Tuska niż starego dziada z Żoliborza Ledwo chodzącego i miejacego gdzieś prawa kobiet. Jakim trzeba być tępym żeby głosować na niego .

 6. 6
  --15
  ~ Ola
  Ponad tydzień temu, Czwartek, 14.09

  Jestem za Wolną i Bezpieczną Polską. Brawo PiS.

 7. 7
  +19
  ~ Mark
  Ponad tydzień temu, Czwartek, 14.09

  A za prezesem siedzi sobie uśmiechnięty człowiek z wyrokami za kradzieże i oszustwa . Przestępca pospolity z Krzewska

 8. 8
  --4
  ~ Do_pomorskiego
  Ponad tydzień temu, Czwartek, 14.09

  Zmiast dziamgać niech PiS napisze jakąś specusawę i zabierze port z rąk tego niedroajdy Wróblewskiego, który robi wsystko aby go uwalić. Wszystko, żeby nie był portem z prawdziwego zdarzenia tylko taki tani, skromny, kameralny. Czy się to komuś podoba czy nie port państwowy - jak w Gdańsku czy Szczecinei - ma wiekszy dostęp do finansowania i wsparcia niż malutki port miejski, jaki chce nam zgotować Wróbel w swojej "wizji" Związku Małych Portów. Obecna klika rządząca miastem od lat nie potrafi zorganizwoać remontu głupiej kładki na Moście, a chce wpływać na strategię rozwoju portu? :)

 9. 9
  +18
  ~ Aaa
  Ponad tydzień temu, Czwartek, 14.09

  Skąd Ci dziwni ludzie. Jakieś ludowo ubrane kobitki niewiadomo skąd i rozbawi one przemową towarzystwo ale nie z Elbląga.Razem 280 osób. W Elblągu są większe salę. Trzeba było otworzyć drzwi dla prawdziwych Elblążan.

 10. 10
  +16
  ~ kjm
  Ponad tydzień temu, Czwartek, 14.09

  Czyżby jednak prezes tak uwielbiał pana Tuska - bez wzajemności - że obok siebie ustawił pana /rudobrodego/ od respiratorów? No i dlaczego go prezentował w Elblągu skoro ten pan jest jedynką w Olsztynie, który to nie wiedział jaka rzeka przepływa przez miasto które ma ewentualnie reprezentować?

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2023 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.0187091827393