Piątek, 23.02.2024, Imieniny: Romana, Izabela, Damian
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (53)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +24
  ~ winni
  Niedziela, 03.09

  PO zapłaci wysoką cenę za przyzwolenie na tolerowanie złych praktyk i złych ludzi !

 2. 2
  +31
  ~ Nadzieja?
  Niedziela, 03.09

  p. Wcisła, ma pan dylemat. My pamiętamy pańskie słowa sprzed 5 lat o nieudanej współpracy z autokratą. To było jednak przedszkole wobec dzisiejszej zgnilizny, gnije władza, gnije miasto. Zawiódł całkowicie pański kolega stamtąd. A pan wyłącznie "portuje", to już nudzi. Przegra pan, jeżeli nie zajmie się pan Elblągiem i ludźmi. Senator ma w zasięgu kraj, ale my patrzymy na to elbląskimi oczami. Najpierw tutaj, a potem wielka polityka. Proszę dokonać audytu Elbląga bez strachu wobec wielkiego bossa. który trzyma was stanowiskami. Jeżeli nie, to czas odejść.

 3. 3
  +26
  ~ Odraza
  Niedziela, 03.09

  Najlepsze jest oglądać jak j czując na plecach pogardliwy wzrok ludzki chodzą tyłem i uciekają wzrokiem widząc jak ludzie ich unikają i odsuwają się jak od zarazy !

 4. 4
  +26
  ~ tajemnice plotkarzy
  Niedziela, 03.09

  Mimo ciekawej rozgrywki peowsko pisowskiej o mandat senatora czekam jednak na listę lewicy!!! tak głośno o donosicielach , szantażach , knuciach ze ciekawość zżera kogo poupychali aby zminimalizować szanse lewicy na mandat! to dopiero sztuka ! mam również nadzieję na poznanie metod jakich się dopuścili względem Rysia i Monisi i nie tylko ! choć to juz podobno nie tajemnica ale chętnie poznam szczegóły wizyty u BOSSA neandertala

 5. 5
  --1
  ~ kjm
  Niedziela, 03.09

  I to wszystko / te prace / żeś pan osiągnął w 20 lat, dorosłego życia? I jeszcze żeś pan ni dostał orderu od głowy Państwa? I pan myślisz że senat się panu należy jak emerytura po 20 latach pracy?

 6. 6
  0
  ~ Robert Koliński
  Niedziela, 03.09

  @tajemnica plotkarzy - Ale co to za tajemnica? Monisia i Rysio skompromitowali się robieniem ludziom świństw (ona bardziej, ale i on miał swój niechlubny udział), a stare komuchy i młodsi karierowicze z nomenklaturowego zarządu W-M ich zwyczajnie szczerze nienawidzą, m.in. za partyjną zdradę. To jest jedno wielkie bagno dziś na tzw. "lewicy" i dlatego trzeba ich zaorać, bo na dzień dzisiejszy tam nie ma nawet czego ratować - to dlatego uczciwi ludzie nie chcą mieć z nimi (wszystkimi) nic wspólnego i dlatego mają dziś oni 4% w sondażach (poniżej progu, dla mniej kumatych), a osobiście mam nadzieję, że polecą na pysk jeszcze bardziej i stracą również państwową dotację, co załatwiłoby sprawę tej skorumpowanej, patodeweloperskiej kliki już na dobre. #PrawdaWasWyzwoli; ☠️⚡️

 7. 7
  +5
  ~ Biedny misiu Jasiu
  Niedziela, 03.09

  Roberciku już bardziej skompromitowanego gościa od ciebie nie ma, nigdzie ci nie poszło i z nikim i jedyne co ci pozostało to gadać do siebie w lustrze i pisać krytykując wszystkich więc chociaż tyle bo tak naprawdę mało kto traktuje twoje wywody poważnie ale można ci jedynie pozazdrościć wolnego czasu na wylewanie żali:-))

 8. 8
  --1
  ~ ~ Anna L.
  Niedziela, 03.09

  więc zawracaj kijem Wisłę.

 9. 9
  +12
  ~ obserwator
  Niedziela, 03.09

  Brawo, życzę powodzenia. W końcu ktoś wartościowy.

 10. 10
  --2
  ~ do~ Anna L.
  Niedziela, 03.09

  ależ strata ha, ha, ha.Struktura twojego mózgu odbiega /w dól/ od reszty społeczeństwa.

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.1603899002075