Wtorek, 5.12.2023, Imieniny: Krystyna, Sabina, Norbert
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (19)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +2
  ~ Ploterek
  Środa, 20.09

  ~ Jamaleg Na Grunwaldzkiej Mytych miał przy budynku rzekę? Budował parking podziemny przy rzece? Trzeba było stawiać ścianki wododziałowe? Zabezpieczyć to wszystko na przyszłość przed wilgocią, wodą, zalaniem itd? No nie wydaje mi się. ~ Typowy leming To nie PIS to buduje tylko państwowa spółka z Naszych pieniędzy, czyli z podatków i innych danin. Nauczcie się w końcu pisowcy, że to nie partie budują, inwestują, bo one nie mają swoich pieniędzy.

 2. 2
  +1
  ~ Tom
  Środa, 20.09

  Finansuje to Agencja Rozwoju Przemysłu, a inwestorem jest spółka "Fabryka - Porta Mare" w której oprócz spółki ARP ma udziały Prezydent Miasta Elbląg. Czyli inwestycja rządowa z udziałem samorządu - buduje w ramach programu fabryka - biurowce!

 3. 3
  +4
  ~ Felix
  Środa, 20.09

  dzisiaj w nocy w Elblagu obrodziły sliwki.......na słupach ogłoszeniowych.szkoda fatygi-syzyfowe prace!Tylko PO

 4. 4
  +4
  ~ gosc
  Środa, 20.09

  No i dobrze ciesze sie, na starym miescie nie ma marketow, a moze jakas biedra na parter wskoczy. Na pieterko z kolei jakas apteka, provident, albo bocian, dalej raszczyk, a w reszczie centrum taniej odziezy i jakis market chinski. Trzymam kciuki, bo caly "zakanał" czeka na te inwestycje.

 5. 5
  0
  ~ Jamaleg
  Środa, 20.09

  @ ploterek - zaraz się okaże że przekop był szybciej wybudowany niż kilka kamienic. Tam pewnie nie było wody i innych rzeczy o których pisałeś. Nie wyzywaj wszystkich od pisiorow bo mi z tymi pajacami nie podrodze

 6. 6
  --2
  ~ Felix
  Środa, 20.09

  Oczywiście głosujemy tylko na PIS oraz 4 X NIE w Referendum. Nie głosujemy na zdrajców z PO Tuska i Wcisły oraz na tzw pakt senacki Wcisla czyli klika osób z PO uciekąjacych przed prokuratorem

 7. 7
  +3
  ~ P/ola/k
  Środa, 20.09

  Oczywiście głosujemy na PO A pisuary do szamba

 8. 8
  0
  ~ glusuje na spawdzonych PIS
  Środa, 20.09

  tylko ludzie nie wiedza ze w Polsce jest ordynacja partyjna (to nie jest demokracja) i glosowanie na innych kandydatow to strata glosu, ci ludzie ida po stolek kase dla siebie i swoich rodzin, nie sa wiarygodni, jest tylko PIS oni sie sprawdzili, cos zrobili, maja plan, sa wiarygodni, warto zaufac TAK dla PIS !

 9. 9
  0
  ~ anna
  Czwartek, 21.09

  Za tę inwestycję należy podziekować posłowi Leonardowi Krasulskiemu , bo przez skromność się nie afiszował , a na pewno nie przeszkadzał i prezydentowi Wróblewskiemu , że niezwłocznie przekazał grunty . Szkoda ,że ci dwaj panowie nie spotykają się częściej ,by wspólnie ustalać perspektywiczne działania dla Elbląga. Zgoda buduje .

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2023 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.2568759918213