Tobi po raz pierwszy trafił do schroniska w styczniu 2020 roku jako mniej więcej 2-miesięczny szczeniak - był zaniedbany i... »
Czystki!!!
Panie Adamie słyszeliśmy i jesteśmy zniesmaczeni tym co się stalo! Po tylu latach! To obrzydliwe i jakieś nienormalne że niektórzy mogą być tak przepełnieni żółcią, jadem i nienawiscią ! To nadaje się do prasy
Copyright © 2004-2026 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Czystki!!!
Panie Adamie słyszeliśmy i jesteśmy zniesmaczeni tym co się stalo! Po tylu latach! To obrzydliwe i jakieś nienormalne że niektórzy mogą być tak przepełnieni żółcią, jadem i nienawiscią ! To nadaje się do prasy