Wtorek, 23.04.2024, Imieniny: Jerzy, Wojciech
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (56)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  --7
  ~ Tumbo
  Wtorek, 15.08

  Nie ma innej opcji jak tylko PIS oni nam zagwarantują bezpieczeństwo. Broń Boże tylko nie POpaprańcy ,chamstwa Tuska ,tego prostaka mamy dosyć ,niech spada do Ursuli ona go przytuli.

 2. 2
  --5
  ~ Wet
  Wtorek, 15.08

  Er-ce nie zaprzeczysz, że to PIS wzmacnia armię w odróżnieniu od POprzedników. Co PIS robi źle to robi, ale o armię dba.

 3. 3
  +3
  ~ cyrk
  Wtorek, 15.08

  czytajac komentarze jestem przerazona, ciemnogrodem w Elblagu, mlodzi wyjechali, a te starocia z wypranymi mozgami przez tvpis wiadomo glosuja za dalszym niszczeniem i rozkradaniem naszej ojczyzny.Naprawde dopoki to pokolenie nie pomrze to nic w tym kraju sie nie zmieni, oni nie wiedza co sie w Polsce dzieje, bo w tvpis im tego nie powiedza, dlui przez nich nasze pra wnui beda splacac, skloceni z calym swiatem, rece opadaja na tych ludzi co ksiadz im zycie uklada, kaze glosowac na pis to oni beda......

 4. 4
  --11
  ~ MIESZKANIEC
  Wtorek, 15.08

  Ci co chcą głosować na PO to są ludzie chorzy , albo teraz skończyli 18 lat i dostają WŁAPĘ OD NAGANIACZA PO

 5. 5
  +2
  ~ mada
  Wtorek, 15.08

  i e 80+ uklada mlodym zycie, straszne to, dostepu ani do internetu, ani telewizji i ciemnota, wodz w dwoch roznych butach im kaze i to zrobia, bo zero myslenia, caly kraj zawladniety przez pisowskich nieukow.... Wstyd

 6. 6
  --11
  ~ MIESZKANIEC
  Środa, 16.08

  Cała moja rodzina i sąsiedzi oddamy kłos NA PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

 7. 7
  --10
  ~ MIESZKANIEC
  Środa, 16.08

  Cała moja rodzina i sąsiedzi oddamy głos NA PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

 8. 8
  +13
  ~ Felix
  Środa, 16.08

  Mieszaniec A rodzina i sąsiedzi wiedzą o tym?

 9. 9
  --2
  ~ Paweł
  Środa, 16.08

  KO - ci dążą do likwidacji tego co z Polski pozostało i zrobienia z Polaków narodu pracującego u Niemca za ułamek tego co płaci się nawet Turkom. PiS - ci dążą do wojny z atomową Rosją i utworzeniem ukropolin, w którym ukry przegłosują w wyborach Polaków i zrobią sobie z nas podnóżki. Bo sługami na nich pracującymi już jesteśmy. Lewica - po prostu motłoch. Popłuczyny po komunistycznych aparatczykach i młodzież dla której wywracanie normalności do góry nogami jest ważniejsze od losu państwa, narodu. Konfederacja - wolnorynkowi fanatycy hamowani przez endeków z RN. W co naprawdę grają, to pokażą dopiero po wyborach. Bo albo zablokują powstanie kolejnego b. złego rządu PiS albo zablokują powstanie jeszcze gorszego z PO. Albo koalicja z PiS i zatrzymanie ukrainizacji.

 10. 10
  +6
  ~ gniew
  Środa, 16.08

  Calkowity Ciemnogrod w Elblagu, chyba ci wszyscy starcy konczyli szkoly Czarnka

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


0.906574010849