Niedziela, 14.07.2024, Imieniny: Stella, Bonawentura, Marcelin
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (37)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  --6
  ~ Miroslaw
  Środa, 26.07

  Tusk dużo się nauczył ________ __________ potrafi aportować, podawać łapę, siadać na rozkaz i szczekać na Polskę....

 2. 2
  +2
  ~ abizol
  Środa, 26.07

  Joanna a nie byłeś/aś/ostatnio mamą Karoliny?tylko pisowiec podobnie jak wasz idol potrafi sie do takiego szamba dopuścic aby utrzymac sie przy korycie?

 3. 3
  +4
  ~ jery
  Środa, 26.07

  Widzisz mirosław. Słuchasz 24 godziny szubrawca z Torunia . Stara obok ogląda 24 godziny tv trwam szubrawca i tak zryli ci beret tymi głupotami , że już nie rozróżniasz co to słowo Boże , a co to szacunek dla drugiego człowieka . Cogodzinne wzywanie do wpłaty na konto oszołoma z Torunia , żeby wymodlił u bozi zwycięstwo sekty pisowskiej nic nie da. Twojemu panu za pincet plus dla wnuków trzeba przelewać miliony i to najlepiej za każde Zdrowaś Mario. Jak mawia oszust tysiąclecia Alleluja i do przodu.

 4. 4
  +3
  ~ ML
  Środa, 26.07

  chore

 5. 5
  0
  ~ Rygaś
  Środa, 26.07

  ZX : jesteś laikiem ,o jakich pieniądzach piszesz ,jeśli kradną to na pewno PO z Rudym. Jak na razie to POpaprańcy siedzą w pierdlu lub czekają na niego i doczekają się. Strata czasu i kasy na PO!

 6. 6
  +1
  ~ Elblążanin
  Czwartek, 27.07

  ***** ***, te ścier.wa w postaci ozdobów, kowalskich i innych złodziei Ziobrowo-Kaczynskich nakradli już 100 razy więcej niż każdy wcześniejszy rząd partia... Skoro PO tyle nakradli i tyle afer to czemu PISdowcy przez 8 lat mając wszystkie mozliwe służby jeszcze ich nie wsadzili ??? bo to jest zwykła ściema dla ciemnogrodu. Po 8 latach!!! ci debile dalej zwalają wszystkie swoje winy, przestępstwa, złodziejstwo, afery, całkowite nieudacznictwo na Tuska i PO 😯. Naprawdę nie trzeba być sympatykiem PO ale dla każdego średnio rozgarniętego człowieka to jest śmieszne i żenujące ale nie dla CIEMNOGRODU!!! Najśmieszniejsze jest to że ci PISdowcy partyjni aparatczycy dobrze wiedzą że ich wyborcy to kretyni i wszystko łykają jak ułomni i dlatego opowiadają coraz większe bzdury i idiotyzmy a jad i nienawiść do wszystkich z poza ich kręgu wylewa się z ich pysków jak lawa podczas erupcji wulkanu. Żadna partia i żaden polityk nigdy w wolnej Polsce nie zrobił tyle złego co kaczor i PiS, skłócili cały naród, zniszczyli instytucje, służby publiczne, nauczyli ludzi kraść i że nie trzeba pracować a pieniądze się należą, że wystarczy być znajomym kogoś z partii i można mieć kasę, stanowiska za nic, nie potrzeba wiedzy, wykształcenia, doświadczenia. Jak za komuny pieniądze publiczne są niczyje i można je rozdawać swoim i kraść, a z policji i innych służb zrobić milicję i ZOMO. Wydobyli z ludzi najgorsze skrywane głęboko instynkty i pokazali że można bezkarnie kłamać, oszukiwać, kraść, ogłupiać, szczuć na siebie różne grupy ludzi, siać nienawiść i strach do innych religii, poglądów, kultur, zachowań, ras, wyglądu, mówić ludziom kto jest Polakiem a kto nie, niszczyć znaczenie patriotyzmu... a nawet pośrednio mordować naród i to wszystko całkowicie publicznie i bezkarnie... ale tylko do czasu!!!😡😡🤬

 7. 7
  +1
  ~ Alek
  Czwartek, 27.07

  Za NASZE publiczne pieniądze z naszych podatków robią sobie partyjny wyborczy piknik pod szyldem promowania programu społecznego 800+ i gadają, kłamią więcej o PO i Tusku niż co kolwiek mówią na tematy społeczne z 800+. Sami złodzieje i komuniści!!!

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.6845281124115