Czwartek, 20.06.2024, Imieniny: Bogna, Florentyna, Rafal
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (29)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +5
  ~ do @ Elblążanki
  Piątek, 26.05

  To prawda w sprawie o której piszesz była pełna wiedza . I co? Jest i drugi taki przypadek jak się podszywa pod kogoś innego. Ico?

 2. 2
  +5
  ~ jan
  Piątek, 26.05

  a to ci dopiero wredny ropuch

 3. 3
  +3
  ~ Sgdo
  Sobota, 27.05

  Włodarza ‚ dużo powiedziane. 🤣🤣🤣

 4. 4
  --2
  ~ Gnoom
  Sobota, 27.05

  Te centrum rehabilitacji to jedna wielka niekompetencja, mają w dupie pacjentów a jak o coś poprosisz żeby pomogli w jakimś ćwiczeniu to patrzą z wielkim zdziwieniem że muszą coś zrobić, bo przecież pokazała , co i jak na początku, a teraz posadziła dupe i pije kawkę.

 5. 5
  --6
  ~ mis
  Sobota, 27.05

  ciekawe czy wszyscy madrale na tym portalu krytykuja w pracy swoich przelozonych?od razu byscie wylecieli na zbity pysk dyrektorowi sie przelozony nie podobal ?ale bral od tego przelozonego kase i jakos ta kasa go nie brzydzila dwulicowy typ dostal to na co zasluzyl nie sra sie w swoje gniazdo madrale

 6. 6
  +6
  ~ Do miś
  Sobota, 27.05

  Jak przelozony jest ok to go chwalimy a jak jest kawał ... to go nie chwalimy, proste! Dziś wielokrotnie przelozonym zostaje się nie z powodu umiejetnosci, doświadczenia, wyksztalcenia tylko z nadania partyjnego lub przypadku i efekty są takie jakie są ! Więc misiu jasiu proszę ciebie nie pieprz farmazonów

 7. 7
  +2
  ~ leon
  Sobota, 27.05

  Moim zdaniem to facet do za akceptowania.Przedewszystkim dba o swoją kadrę która bardzo dobrze zarabia,gorzej z lokalem.

 8. 8
  +6
  ~ hool
  Sobota, 27.05

  Czy Wróbel jest poczytalny ,może trzeba go natychmiast w kaftan to największy szkodnik naszego miasta. A może ma już swojego upatrzonego?Dyrektor to prawdziwy szef, dba o firmę i ludzi ,takich szefów jest nie wielu a na pewno nie ma takich w Ratuszu.

 9. 9
  0
  ~ Baska
  Czwartek, 01.06

  Centrum Rehabilitacji przy ulicy Brzeskiej i Krolowieckiej bylo super.Nie oczekiwalo sie na zabiegi 6 i 9 miesiecy nawet nowy rok jak obecnie. Po dokonaniu szczegolnie zlego dokonania, czyli zwolnienia dyrektora i likwidacji Centrum Rehabilitacji przy ulicy Brzeskiej.Zlikfidowano ludziom chorym potrzebujacych pomocy i przyznnych zabiegow rehabilitacyjnych.Niech sie mecza i czekaja na zabiegi rehabilitacyjne 6-9-12 miesiecy tj. na przyznany dzien i godzine. OOO zadbano o ukraincow ha ha wspominamy jak nas traktowano jak otworzono granice Rosja,Rosja-Wegry, a teraz...... umieszczono ich przy ulicy Brzeskiej by mieli dach nad glowa Nasz rehabilitantow Dyrektor dbal o pacjentow i personel, wiec kary nie moze ponosic i ma powrocic do pracy.Za dobro kary sie nie ponosi.

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.1498959064484