Sobota, 10.06.2023, Imieniny: Bogumil, Malgorzata, Edgar
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (68)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +7
  ~ Do miś
  Piątek, 03.02

  Startuj -:))))

 2. 2
  +7
  ~ Nigdy PIS
  Piątek, 03.02

  Pis tu nigdy się nie przebije i wlasnie dlatego Elbląg zachowa resztki godności! Na tych typów rozdających publiczne pieniądze nie mozna juz patrzeć, te proste gęby przerazają

 3. 3
  +4
  ~ Jelaf
  Piątek, 03.02

  Ciekawy intelektualnie jest skład "redakcji". Pewien "dziennikarz/arka" pisze "Falej powinna zostać...". Falej i inni nic nie powinni poza obowiązkami rodzinnymi i wynikającymi z prawa i umowy o pracę. Kandydować może, ma poparcie, lud by chciał by..., ... . Powinna - z niewolnika masz Wróblewskiego i jego dwór , bo oni uznali że powinni a nie chcą i umieją (umnią).

 4. 4
  +4
  ~ elektorat z defektem
  Piątek, 03.02

  Podobne peany wygłaszała gawiedź na cześć Antka Czyżyka gdy obejmował przewodnictwo RM. Efekt przerósł oczekiwania i pozostał tylko "właściwy na właściwym...". Rodzina na miejskim.

 5. 5
  0
  ~ pop
  Piątek, 03.02

  zacytuję Korwina " kto to r****"

 6. 6
  +1
  ~ ~ Szansa!
  Piątek, 03.02

  jesteś pewna/pewny , że to kobieta? DO WYBORU 56 płci. Kiedyś były tak zwane "wyroby czekoladopodobne"

 7. 7
  +5
  ~ ~ Szansa!
  Piątek, 03.02

  To mężczyźni już ci nie pasują ?

 8. 8
  +4
  ~ robert
  Piątek, 03.02

  "W 2018 r. Monika Falej startowała na Prezydentkę Olsztyna z Komitetu Wyborczego Wyborców „Wspólny Olsztyn”. W tych samych wyborach ubiegała się bezskutecznie o mandat w radzie miasta Olsztyna. Dołączyła następnie do ugrupowania Wiosna. W wyborach do Parlamentu Europejskiego w 2019 r. ubiegała się o mandat eurodeputowanej, którego nie uzyskała. W wyborach parlamentarnych w tym samym roku została wybrana do Sejmu. Startowała z listy Sojuszu Lewicy Demokratycznej z rekomendacji Wiosny.".Jeszcze w Elblągu nie próbowała.

 9. 9
  0
  ~ Skutek odwrotny do zamierzoneg
  Piątek, 03.02

  Jak widać po nieskutecznych metodach niektórzy bardzo przestraszyli się kandydatki-:) to potwierdza więc ze powinna startować !

 10. 10
  +1
  ~ Robert Koliński
  Piątek, 03.02

  Żeby nie było, to wyżej, to nie ja - ale jest to oczywiście prawda i dlatego - plus:) W ogóle to warto Wam wiedzieć, co nie jest jakąś specjalną tajemnicą, jednak jakoś się tym faktem zainteresowani nie chwalą, ale p. Falej Monika jest również kumpelą niejakiego Biedronia Roberta (to człowiek znany m.in. ze skrzętnego dotrzymywania obietnic wyborczych, zwłaszcza jeśli chodzi o przyrzeczenie zrzeczenia się mandatu do PE:) ze studiów, co może być wyjaśnieniem zagadki, dlaczegóż jest tak desantowana ta osóbka tu i ówdzie, zawsze z poruczenia jurgieltniczej, b. Wiosny, służącej głw. obcym stolicom i ośrodkom decyzyjnym, nigdy albo sporadycznie jeno interesom Rzplitej; takie macie do przemyślenia na weekend - może co zaświta:) #PrawdaWasWyzwoli, #obrońcyNazioli;

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2023 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.0794651508331