Sobota, 10.06.2023, Imieniny: Bogumil, Malgorzata, Edgar
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (68)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +8
  ~ W temacie
  Czwartek, 02.02

  Ta lewica po elbląsku tylko w Falejowej ma szansę, do tego ją doprowadzili ! Ale tylko w dobrym i nowym skladzie! Moze wtedy zyska sympatię!

 2. 2
  +15
  ~ Tęga głowa.
  Czwartek, 02.02

  Tomczyński pobił przewodniczącego miejskiego i wojewódzkiego. Lewica powinna go wystawić.

 3. 3
  +11
  ~ W gotowości
  Czwartek, 02.02

  Gratuluję przede wszystkim super sztabu , zorganizowany na medal ! Taki sztab wyborczy to duży plus dla kandydata ! Dlatego czas zmierzyć się z wyzwaniem i postawić na 1 kartę! Stworzyć wlasny sztab wyborczy bez tych depczących wszystko co nowe, inne i lepsze

 4. 4
  +10
  ~ Ciekawski??
  Czwartek, 02.02

  członkom chyba stanie na wysokości zadania i pogratulują koleżance bardzo dobrego wyniku ?-:)tak jak dzentelmenom i prawdziwym damom wypada?

 5. 5
  +19
  ~ Naprawdę niedługo!
  Czwartek, 02.02

  chciałoby się powiedzieć w odniesieniu do trzech panów , że królowie są nadzy, Ale kuda im do królów. Są podobno przewodniczącymi, kogo i czego? Kilkunastu z rad nadzorczych i dyrektorowania. Takie ochłapy dostali za bierność, za niszczenie niepokornych, za świństwa. Bo za nic innego, nie mają elblążan za sobą. A tak robią brudną robotę i za to ich się tam toleruje. Na szczęście jest nadzieja.

 6. 6
  +16
  ~ do- Ciekawski??
  Czwartek, 02.02

  Pogratulują ? Oszalałeś. Oni już knują, jak podłożyć nogę. Intrygi, intrygi, intrygi!

 7. 7
  --7
  ~ anty
  Czwartek, 02.02

  żadnego komucha w tym mieście precz

 8. 8
  +18
  ~ Reasumując
  Czwartek, 02.02

  Ta niewinna i wesola zabawa w ankiety niestety okazala się miażdżącą w skutkach odkrytych metod działania, prymitywnego i prostackiego postępowania wobec koleżanek, kolegów, pełnego zwykłej ludzkiej zawiści, nienawiści , zlosliwości i niewyobrażalnego wprost chamstwa, hipokryzji i obłudy! Niektorym niektorzy powinni tak idąc tym poziomem napluć w gębę

 9. 9
  --11
  ~ Dość lewicy
  Czwartek, 02.02

  Ciekawe kiedy i czy elblazanie zrozumieja ze wybor kogokolwiek z PO,PSL,SLD,I tej calej pozal sie boze lewicy to dalsze trwanie szkodliwego dla elblaga ukladu dlatego ze oni sie tylko wymienia stolkami i tam nikt nikomu krzywdy nie da zrobic. wybor PO to dalsze chochsztapletstwo motorowki i w ramach wdzicznosci stolek dla harleya moze wice? kto wie. wybor falej to gwarantowany stolek dla nowaka jako wice? dlatego jedyny wybor to glosowanie na kogos nie umoczonego w tym ukladzie lub ktokolwiek z PIS. Oni przynajmniej maja jakies mozliwosci sprawcze w postaci srodkow. Cala ta KO i lewica jest slaba i puszcza w obieg populistyczne frazesy oraz obietnice bez jakiegokolwiek pokrycia. Falej i Motorowka mieli zatrzymac szkodliwa dla Bażantarni inwestycje jaka jest obwodnica.

 10. 10
  --7
  ~ Dość lewicy
  Czwartek, 02.02

  Nie kwineli nawet palcem , jakoby popierajac ta dewastacje. POwtarzam wybranie kogokolwiek z lewicy to gwarancja tego ze bedzie dalej tak jak jest i na kolejne lata elblag bedzie zamurowany w rozwoju.

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2023 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


0.97986698150635