Piątek, 2.12.2022, Imieniny: Balbina, Paulina, Bibiana
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (50)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +28
  ~ Kassandra
  Ponad tydzień temu, Środa, 23.11

  Witold Wróblewski ukrył się ze strachu i braku pomysłów, Pan Nowa i inni pomagierzy walczą o wszystko, czyli władzę, pieniądze już i tak mają. Wyrok zapadnie wkrótce. Nadchodzi nowe !!!!!!!!!!

 2. 2
  +23
  ~ precz
  Ponad tydzień temu, Środa, 23.11

  miejcie honor i sami odejdzcie ,bo mieszkańcy odwołaja was wszystkich w referendum. Szkoda miasta.

 3. 3
  +27
  ~ młoda gniewna
  Ponad tydzień temu, Środa, 23.11

  Może prasa zajmie się Missanen, cały urząd opowiada o tym aferzyście

 4. 4
  +27
  ~ E-g
  Ponad tydzień temu, Środa, 23.11

  POgonić tych nieudaczników z urzędu miasta bo za pięć lat będziemy gmina Elbląg . Miasto- w kasie pusto ni kopiejki ale portu nie oddamy... to jest celowe szkodzenie miastu. Na 2023r w budżecie miasta ani zeta na port i tak samo będzie za 2lata za 5 lat i za 10 lat bo Elbląg nie będzie stać na port . Może tu ktoś komuś płaci za to żeby tu nic nie było ? Bo ciężko zrozumieć to że państwo kładzie 100 baniek a miasto mówi nie .../ przecież miasto przez 30 lat nie zdoła wyłożyć takiej kasy w inwestowanie w port . Tu trzeba działać już natychmiast a nie czekać nie wiadomo na co . Nie długo koniec prac na drugim etapie przekopu ... a w porcie Elbląg cisza jak makiem zasiał . Sumując POgonić szkodników i działać bo szkoda Elbląga .

 5. 5
  +2
  ~ KKK
  Ponad tydzień temu, Środa, 23.11

  EPWIK nie sprzedadzą bo nie mogą ze względu na inwestycje i dotację z Uni i to jeszcze wiele lat więc to info wyssane z palca totalnie. Co do Portu to jak zawsze sprzedać czy przekazać rządowi i liczyć na łaskę PIS. Rząd też nie wiele zrobi bo po prostu nie ma na to pieniędzy i tyle. W 2015r dług po za budżetem był ok. 50mld PLN dzisiaj jest grubo ponad 220mld PLN więc ciekawie to będzie jak zaraz będzie trzeba to spłacić. No ale spokojnie ku uciesze gawiedzi i ludu dostajecie socjale i super a za chwilę obudzicie się w kartonie bez dachu bo was stać nie będzie na nic.

 6. 6
  +20
  ~ Wpłatomaty
  Ponad tydzień temu, Środa, 23.11

  Wodzu co robimy? Idą po nas!

 7. 7
  +21
  ~ Hans Klos
  Ponad tydzień temu, Środa, 23.11

  Co głupiemu po rozumie gdy korzystać zeń nie umie?

 8. 8
  +20
  ~ 100% elblążanin
  Ponad tydzień temu, Środa, 23.11

  Miasto Elbląg potrzebuje mądrych decyzji, rozwoju.....jaka jest alternatywa dla miasta w przypadku rezygnacji ze środków rządowych, czy nas na to stać ??

 9. 9
  +18
  ~ M.
  Ponad tydzień temu, Środa, 23.11

  100 mln zł, aby za to dokończyć budowę pogłębienia drogi wodnej do portu i oddać władanie w porcie w państwowe ręce, to taki sobie interes. Ale zapewnienie pogłębienia plus 100 mln na inwestycje, to już inna bajka. Na pewno warto rozmawiać i szukać rozwiązań, a nie przepychać się na argumenty, tudzież chować głowę w piasek. Tak czy siak i tak upaństwowienie elbląskiego portu będzie musiało stać się ciałem - pytanie za ile? Negocjować i to dobrze, a nie kłócić.

 10. 10
  +16
  ~ Do_pomorskiego
  Ponad tydzień temu, Środa, 23.11

  Niby Wróbel tak dla miasta, ale jak przychodzi co do czego to nie potrafi poświęcić jakichś swoich wygórowanych sympatii i gierek politycznych. Nie dajcie się nabrać. Ten człowiek jawnie wsparł Trzaskowskiego podczas kampanii na prezydenta RP - człowieka, który jawnie stwierdził, że za trzyma przekop. Jak - niby apolityczny - prezydent Elbląga w ogóle mógł poprzeć człowieka, który głosił takie tezy? Żenada. Do tego przez lata ekipa Wróbla nie zrobiła NIC aby zadbać o tereny około-portowe pod przyszłe inwestycje. Normalny, faktycznie dbający o miasto prezydent, by chodził, jak nakręcony, żeby wszystko rozwinąć. Wszystko byle zdegradować miasto i ośmieszyć. Nie wierzę, że można być takim ćwierćinteligentem i betonem. Wniosek? Celowe działanie i tyle.

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2022 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


0.98544311523438