Czwartek, 9.02.2023, Imieniny: Apolonia, Eryka, Cyryl
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (24)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +7
  ~ Do upadły harley
  Wtorek, 25.10

  Jak wystartuje na prezydenta Elbląga- ma mój głos i chyba większości elblążan myślących racjonalnie o naszym mieście.Ludzie z dolegliwościami ze względu na sposób prowadzenia niezbyt higienicznego trybu życia powinny ustąpić dla dobra ogółu.

 2. 2
  +20
  Staszek
  Środa, 26.10

  Z całej korespondencji między Ministerstwem a Prezydentem Elbląga wynika jeden podstawowy argument. Pan Prezydent naszego kochanego miasta CHCE ZJEŚĆ CIASTKO I MIEĆ CIASTKO !!! Super logika !!!

 3. 3
  0
  ~ BezRadny
  Środa, 26.10

  Podsumowując różnica zdań opiera się na definicji czym jest te ostatnie 900 metrów do pogłębienia. Zdaniem Prezydenta "rzeka jest rzeka która ma pogłębiać Państwo", zaś zdaniem Rządu "rzeka staje się basenem portowym i ma ja pogłębiać Elbląg"? Co za emocje, niech hejterzy rozstrzygnąć teraz kto ma rację, bo jak widać w naszym Państwie każda strona może mieć przeciwna opinie prawna;)

 4. 4
  --2
  ~ rambo11
  Środa, 26.10

  Witam- Wróbel ma rację z pisowskim ścierwem się nie dyskutuje--- sami ich tego nauczyli olewając wszystkich inaczej myślących,poza tym spadochroniarzy nam tu nie potrzeba,był tu niedawno Płażyński i teraz śliwka robaczywka same odpady-szukajcie sobie miejsca w ZK tam skończą wyznawcy śmierdziela i jego sekty.

 5. 5
  +6
  ~ Janusz
  Środa, 26.10

  Ekipa wróbelka już załatwiła tańsze 20% ciepło elblążanom....a teraz niech jeszcze załatwią port...ostatnią szanse dla tego miasta ....kiedy elblążanie pogonią tego niudacznika?

 6. 6
  --1
  ~ Ploterek
  Środa, 26.10

  Ale rozumiecie to?! Rząd wydał lekko ponad 2 miliardy na przekop, most w Nowakowie, i tor wodny od przekopu, a teraz trwa batalia słowna i na pisma o 900 metrów, czyli o ułamek kwoty, którą wydano na przekop. No wcale to nie jest polityczna zagrywka, wcale...

 7. 7
  +7
  ~ zorro
  Środa, 26.10

  Proszę wejść na PORTAL MAPOWY ELBLĄGA - port w Elblagu zaczyna się od wejścia z zalewu !

 8. 8
  0
  ~ B
  Środa, 26.10

  Czy kiedyś ludzie w garniturach przestaną się kłócić? Co on w sobie takiego ma?

 9. 9
  --2
  ~ kjm
  Środa, 26.10

  A ile to pieniędzy płacą m.in. elblążanie panie Śliwka za pana "starania" objęcia fotela prezydenta Elbląga? ..."do Elbląga trafiały bezprecedensowe środki finansowe na inwestycje"... , może pan uściślić jakie to środki i na jakie inwestycje? Czy już jest ustalone który z panów czy Opaczewski czy pan ma "błogosławieństwo" jako kandydat do fotela prezydenta Elbląga?

 10. 10
  --6
  ~ g ralala
  Środa, 26.10

  Panie Śliwka daj pan spokój tylko nie wy (pis) .Wy wszystko niszczycie .Wam chodzi tylko o prywatne dobro a nie publiczne. Zdejmijcie te szaty "DOBREGO ,CO RZĄDZI W INTERESIE POLSKI I POLAKÓW" Już naród was przejrzał. Doprowadziliście do upadku Polski.

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2023 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


0.82607388496399