Wtorek, 26.09.2023, Imieniny: Justyna, Łucja, Cyprian
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (58)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  --6
  ~ retyj
  Niedziela, 18.09

  ot tak wszyscy krytykują bo redakcje wszystkich portali zapomniały napisać że nie była to impreza masowa bo prezydent nie dał zezwolenia dlatego była na 999 osób ale jeszcze można popluć na TVP nie mając pojęcia z czyjej winy ,

 2. 2
  +14
  ~ Elblążanka
  Niedziela, 18.09

  Szczyt chamstwa jak potraktowano ludzi.. impreza była ogłaszana dla wszystkich mieszkańców nie było mowy o żadnych limitach. Dodatkowo czas trwania koncertu godzina czasu śmiech na sali . Ludzie za płotem jak psy .. i wszystko za nasze pieniądze pod publiczkę. Ludzie czas zacząć działać bo jest coraz gorzej.

 3. 3
  +3
  ~ on się dusi
  Niedziela, 18.09

  O, to Wituś się nie zgodził? Pewnie nie chcieli powiesić w honorowym miejscu jego płachty z informacją kim jest. Ależ go pis kopnął w to co ma największe, czyli w gazownię, i nie był na przekopie nawet na skarpie? A Loniek był i , to co miał powiedzieć, czytał jak czerepak. Jak Wituś nadal będzie chodził do piaskownicy i przestawiał wiaderka, to w godzinę będzie ustawa o przejęciu gruntów na port. Ale jemu to wisi, bo na nic nie ma pomysłu poza "z uwagi na..., NIE!". A mogła tam na płocie wisieć płachta z informacją , że Witold jest "prezydentem". Gdyby się zgodził, to by nie potwierdził dziwnej swojej osobowości.

 4. 4
  +12
  ~ Jhv
  Niedziela, 18.09

  Myślę, że wszyscy my tam za czarnymi banerami czuliśmy się jak obywatele gorszej kategorii. Czyja to wina i brak dobrej woli ku zgłoszeniu na imprezę masowa? Można snuć domysły...

 5. 5
  +12
  ~ Paweł
  Niedziela, 18.09

  Wstyd.Tylu wykonawców a koncert trwał tylko godzinkę .TVP się nie popisało.

 6. 6
  +10
  ~ kjm
  Niedziela, 18.09

  ... "Dzisiejsza uroczystość - otwarcie kanału przez Mierzeję Wiślaną, jest takim działaniem, bo daje nam bezwarunkowy dostęp do Bałtyku, czyli właśnie wolność" ... , panie Miśtal to kiedy zaślubiny z Morzem? Czyli wg pana prezentera nasz kraj był odcięty od Morza Bałtyckiego?

 7. 7
  +8
  ~ ...
  Niedziela, 18.09

  Milusi państwo z miejscowej administracji milczą jak zaklęci w kwestii wczorajszych wydarzeń , bo swoją dbałością o ład , porządek i bezpieczeństwo przyczynili się do żalu i pretensji niedoszłych uczestników koncertu ? A może o to chodziło ?

 8. 8
  --2
  ~ Won
  Niedziela, 18.09

  Rynkowski sprzedałeś się PiSowi? Won z Elbląga!!!!!!!!!!!!!!!

 9. 9
  --3
  ~ si
  Niedziela, 18.09

  @Jhv - po leźć i sie burzyc, skoro transmisja była w tv?

 10. 10
  --13
  ~ Mieszkaniec
  Niedziela, 18.09

  Przepiekny koncert. W Elblagu nie bylo takiego koncertu NIGDY. Brawo!!!

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2023 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


0.81226396560669