Czwartek, 1.12.2022, Imieniny: Natalia, Blanka, Eligiusz
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (32)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +54
  ~ REFERENDUM
  Poniedziałek, 12.09

  warto pokazać że LUD ma władzę

 2. 2
  +5
  ~ viki
  Poniedziałek, 12.09

  Jaki pan taki kram.

 3. 3
  +8
  ~ jan-49
  Poniedziałek, 12.09

  najwieksza porazka sa te mosty zwodzone przy takim ruchu powinny byc normalne mosty prze ktore moga przejezdzac wszyscy np do 3,5 tony a te mosty co to jest atrakcja ?dla kogo ?mosty dla pieszych?a na pozostalych dwoch ciagle korki w godzinach szczytu

 4. 4
  +8
  ~ kuriozum
  Poniedziałek, 12.09

  Wizytówka w wizytowym miejscu miasta. Tam jeszcze trzeba przeciągnąć most kolejowy i Most UE a tłumy turystów będą walić by zobaczyć elementy wyróżniające miasto wśród innych. Podobnie port - należy tam poprowadzić ścieżkę turystyczną ukazującą port oceaniczny z zapleczem, infrastrukturą, drogami dojazdowymi, dźwigiem portowym w postaci wysięgnika na traktorze - czegoś podobnego nie ma w świecie. A wszystko razem jest fotografią zarządu miasta i RM. Do tego należy dołączyć "wywiad" Wróblewskiego dla Onet w sprawie portu i pogłębienia rzeki. Może jest gdzieś sklep wysyłkowy ze wstydem i przyzwoitością, bo te są podobne do np. tego "dębowego" mostka. Mija kolejny sezon letni w którym zagubiony turysta potykał się na tym moście jako głównej atrakcji miasta.

 5. 5
  +8
  ~ czytelnik
  Poniedziałek, 12.09

  Powiem tak Jaki Most Taki Prezydent krótko i na temat

 6. 6
  +9
  ~ ob
  Poniedziałek, 12.09

  Ten most jest wizytówką rządzących miastem teraz i w przeszłości. Jedni wybudowali bubel, drudzy nie potrafią tego doprowadzić do porządku. Mamy ważniejsze sprawy w mieście, takie jak postawienie figurki na pl.Słowiańskim żeby mieć miejsce na składanie pokłonów, wyglancowanie kawałka blachy, który i tak zaśniedzieje dziury w moście są mało istotne.

 7. 7
  +3
  ~ zorro
  Poniedziałek, 12.09

  Zapraszam na ul. Topolową - proszę zrobić zdjęcia corocznych dziur !

 8. 8
  +2
  ~ Inc
  Poniedziałek, 12.09

  Trzeba było nie nagłaśniać ... oni maja inne tematy teraz bedo debatować o porcie 🤣🤣🤣🤣a tak jeszcze zamkną dla ruchu pieszego

 9. 9
  +4
  Artur Pytliński
  Poniedziałek, 12.09

  W odniesieniu do komentarza Pana Eryka - składałem w tym roku wniosek do Budżetu Obywatelskiego wniosek żeby zmiana świateł przy dworcu odbywała się automatycznie dzięki montażu systemu detekcji pieszych i rowerzystów. W Warszawie większość skrzyżowań ma takie systemy i ułatwia to poruszanie się. Wniosek został odrzucony w jednym zdaniu: "systemu detekcji dla pieszych się nie stosuje". Bareja by tego nie wymyślił. Oczywiście odwołanie z opisaniem jak to działa w innych miastach zostało odrzucone przez Prezydenta Elbląga bez słowa uzasadnienia.

 10. 10
  +6
  ~ hars
  Poniedziałek, 12.09

  To nie most świadczy o dumie i honorze miasta Elbląg . To mu zapewnia bzdura stająca na ul.Rycerskiej na skrzyżowaniu z Giermków. Pomniki dawnych i nic nie znaczących dla kraju polityków za kilkaset tysięcy zł . I to tylko dla fantazji radnej i jej próby wbicia się w mózgi mieszkańców Elbląga. Udało się taką głupotę i bezsens trudno będzie zapomnieć.

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2022 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


0.94841504096985