Czwartek, 30.11.2023, Imieniny: Justyna, Andrzej, Konstanty
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (36)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +3
  ~ basia
  Piątek, 16.09

  do obserwtora- Jesli ktos wyganial nas z Polski to byly rzady PO i Tuska. Przypomnij lata 2007-20014 jak glosno bylo w mediach, na portalach, ze praca jest w Niemczech, Wielkiej Brytanii. Jedzcie Polacy. Sprawdz w internecie. W Polsce nawet nie mysleli o tworzeniu nowych miejsc pracy , wrecz likwidowali zaklady pracy, aby tzw. zachod sie bogacil nasza tania sila robocza. To wszystko mozna znalezc w internecie. Mlodzi ludzie moze nie wiedza, to niech sprawdza w internecie,niech cofna sie do archiwum miedzy innymi Onet.

 2. 2
  0
  ~ Qwerty
  Sobota, 17.09

  Polecam komentarz na Onecie pt. "Pięć powodów, dla których trzeba było teraz przekopać mierzeję,"

 3. 3
  +2
  ~ Qwerty
  Sobota, 17.09

  Z Onetu:"Można siedzieć wygodnie w kapciach w dużym, bogatym mieście i przeklinać ludzi, którzy wyrzucili 2 mld zł na otwierany przekop Mierzei Wiślanej. Można też próbować policzyć, czy i kiedy się ta inwestycja zwróci. Ale według mnie w tym wszystkim najważniejsze nie są pieniądze, tylko rzeczy o wiele ważniejsze: godność, nadzieja i przywrócenie ludziom z Powiśla poczucia, że ktoś tam jeszcze w Warszawie pamięta o terenach, o których już dawno zapomniał nawet sam Bóg"

 4. 4
  0
  ~ mieszkaniec Elbląga
  Poniedziałek, 19.09

  Swego czasu zainstalowałem sobie antenę satelitarną TVN, myślałem że ta inwestycja mi się zwróci. Ale po kilku latach, kiedy to moje ulubione programy zniknęły z anteny a cena abonamentu co jakiś czas wzrastała zrezygnowałem z tej usługi. Teraz jestem zadowolony. Internet mi wystarcza. Do krytyków przekopu mam pytania: Ilu obywateli korzysta z nowej przystani żeglarskiej wybudowanej przez Wróblewskiego przy ul Radomskiej z naszych wspólnych pieniędzy ? A ilu z tych z niej korzystających jest "pisowcami, po-owcami, przefarbowanymi komunistami czy psl- owcami: ?

 5. 5
  0
  ~ MIESZKANIEC
  Poniedziałek, 19.09

  Wybudowałem dom który kosztował 500tys, złotych ,czy on się z wróci .Budowałem dla wygody , a nie na zwrot kosztów takie inwestycje jak drogi, mosty , tunele, koleje i obiekty mieszkalne, mają być dla wygody , a nie dla interesu Pytam tych cwaniaków , którzy są przeciw tej władzy. po co wam samochody i kiedy one wam się zwrócą ,zwrócą się w tedy kiedy uderzycie w drzewo , a pojazd pójdzie na złom

 6. 6
  0
  ~ janek
  Poniedziałek, 19.09

  Cała opozycja marzy o zwrotach kosztów , kiedy one się zwrócą ,polecam chodzić nago i nic nie jeść ,będziecie bez kosztów

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2023 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.0251080989838