Piątek, 9.06.2023, Imieniny: Anna, Pelagia, Felicjan
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (36)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  --1
  ~ Dwóch
  Piątek, 09.09

  Skąd ci dwaj ,dający osady . Skocz na łeb z mostu może zmadrzejecie. Jaki kanał nieuki chyba rzeka Elbląg.

 2. 2
  --8
  ~ Do was
  Piątek, 09.09

  Do P O i PSL i SLD to wy nie potrafiliscie wykonać takiej pracy takiego przekopu A głos zabieracie. Najlepiej won z polski do waszych w Brukseli. Tam wasi.

 3. 3
  +10
  ~ obserwator
  Piątek, 09.09

  ~ Do was...a kim ty jesteś ,że tylu ludzi wyganiasz z Polski?wypierdku kaczora.o patriotyźmie i polskości pojęcia nie masz.

 4. 4
  +4
  ~ jan-49
  Piątek, 09.09

  inwestycja bedzie dobra gdy bedzie calkowicie skonczona rzad zaczal budowe to niech skonczy a nie teraz zaczynaja sie klotnie kto ma poglebiac tor wodny miasta nie stac zeby wylozyc 100 milionow sa takze inne potrzeby pilniejsze a gdzie przebudowa mostow kolejowego i tego obok sa za niskie zeby cos konkretnego wplynelo a turystyka nie osmieszajcie sie ile miesiecy w roku sa turysci a gdzie magazyny portowe dzwigi przeladunkowe i infrastruktura na to wszystko trzeba wydac grube miliony a narazie sie na to nie zanosi zachwyt jest tylko jeden ze dolozyli ruskim a na korzysci i zyski trzeba bedzie bardzo dlugo czekac

 5. 5
  +2
  ~ miron
  Piątek, 09.09

  Ej ty. To nie ruski , to kapelan który mierzy wzrokiem teren do poświęcenia i przelicza należną kasę za tą usługę.

 6. 6
  +7
  ~ osioł zdechł
  Piątek, 09.09

  ~~ Jan 49 - Jasiu, nie dokazuj. Miasto wie od 3 lat że ma szykować port bo płyną statki z towarem i po zgromadzony w Elblągu towar. Miasto śpi. Co do mostu kolejowego i tego "Unii" - most "zbudował" Wróblewski więc niech go osobiście poprawia. Port jest przed mostem od strony Zalewu więc barki z torfem dopłyną. Motorówka wciśnie się pod most.Ten port zdechnie zanim powstanie - bez spółki ze Skarbem Państwa nie będzie obrotnicy, magazynów, dźwigów, dróg dojazdu, obwodnic i inwestorów chcących korzystać z tego "portu".Niestety , ani koalicja ani opozycja w RM nie myśli o porcie jakby mając "jasnowidzenie" że to nie ma sensu. Ale to trzeba ludziom w mieście powiedzieć a nie grzać temat bo jest jak aborcja korzystny wyborczo.

 7. 7
  +4
  ~ Ja Ignacy
  Piątek, 09.09

  Ile mld. to kosztowało i ile forsy ukradziono ?

 8. 8
  0
  ~ Black
  Piątek, 09.09

  Cały ten przekop i port w Elblągu i tak nie będzie służył polskim interesom Bałtycka Ukraina w Elblagu https://kresywekrwi.blogspot.com/2022/01/batycka-ukraina-w-elblagu.html?m=0

 9. 9
  +2
  ~ ZAKANALAK
  Sobota, 10.09

  Turystyka skorzysta,Jachty Bogatych Niemców,Polaków ,Szwedów,OK,ale czy gospodarka to się okaże, 2 miliardy,???

 10. 10
  +2
  ~ rambo11
  Sobota, 10.09

  Do was-pachołku pisowskiej sekty tak ci unia śmierdzi usiądż koło kaczora to dopiero nos ci wykręci,taki matoł jak ty nie będzie ludziom mówił gdzie mają mieszkać, tobie radzę połóż się na Nowogrodzkiej twoi współplemieńcy będą mieli na czym buty wycierać.

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2023 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


0.96120405197144