Czwartek, 1.12.2022, Imieniny: Natalia, Blanka, Eligiusz
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (19)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +5
  ~ gary
  Wtorek, 23.08

  Na Ogólnej jest problem prawdziwy który można by załatwić. To pędzące jak oszalałe tramwaje i samochody jadące od strony pętli w dół . W godzinach nocnych i porannych to jeden wielki szum jak na rozjazdach kolei szybkiego ruchu. A wystarczy nakazać motorniczym jechania z mniejszą szybkością i postawić kilka razy patrole po godz. 22 .

 2. 2
  0
  ~ Flej
  Wtorek, 23.08

  Działania połowiczne,charakterystyczne dla tej zaniedbanej mieściny.Szkoda słów ...

 3. 3
  +4
  ~ Stan
  Wtorek, 23.08

  Na rogu Częstochowskiej i Bartniczej patologia wyrzuca gruz z remontu do Jaru. To zawartośc dużego kontenera.

 4. 4
  --1
  ~ Heniek
  Wtorek, 23.08

  A pamiętacie te sklepy pod koniec lat 80.? Wejścia były takie same jak do klatek schodowych. Oprócz istniejących chyba do dziś poczty i biblioteki był np. sklep muzyczny oczywiście z płytami winylowymi i kasetami, tu z przodu od Ogólnej było zdaje się obuwie... A potem po transformacji pojawił się dziki targ ze "szczękami" - czego tam nie sprzedawali. :O A koło poczty była chyba wypożyczalnia wideo. Wtedy to dopiero był syf ;)

 5. 5
  0
  ~ do~ Heniek
  Wtorek, 23.08

  Heniu a co cię tak na wspomnienia wzięło?

 6. 6
  +2
  ~ Marlena
  Wtorek, 23.08

  Nasadzić więcej drzew typu jarzębina, lipa, brzozy, sosny, niech będzie pięknie i zielono, bez tej betonozy, niech nam miasta inne zazdroszczą zieleni, a puszki uprzątnąć, żaden problem z tym. Zalesić place zabaw, latem w upalne dni, dzieci nie korzystają, place odkryte, ślizgawki, bujaki nagrzane od słońca, gdyby były tam drzewa, temperatura by była niższa i przyjemność większą.

 7. 7
  0
  ~ EMERYT
  Wtorek, 23.08

  Panie Mierzejewski, co za banialuki pan pisze, do jakich osob prywatnych nalezt ta skarpa.Na skarpie jest teren spoldzielni ,,Nad Jarm", a skarpa i chodnik z ulica to chyba wlasnosc miast. Ptys, jakie tereny legowe widzisz w tym miejscu, tobie to te upoaly na mozdzek padlo.

 8. 8
  0
  ~ mieszkaniec
  Środa, 24.08

  Do kotlińskiego trochę kultury szanowny panie ,gdzie są patrole straży miejskiej niech dojdą czy je to tereny i ukarać winnych tak jak potrafią robić to najlepiej ale o tych godzinach nikogo nie widać a są przecież dyżury i samochody mają

 9. 9
  0
  ~ TomDom
  Czwartek, 25.08

  wyrwać chwasty, czyli pijaków i pozbędziemy się problemu. A miejsc zarośniętych i zaniedbanych w Elblągu jest mnóstwo i to takich które nie proszą a błagają wręcz o oczyszczenie. Oczywiście ani zieleń miejska ani żadna inna administracja na te błagania nie reaguje bo najlepiej jest zwalać na inną "instytucję" i nic nie robić

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2022 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


0.97295212745667