Wtorek, 6.06.2023, Imieniny: Dominika, Laura, Norbert
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (59)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +16
  ~ obserwator elblaga
  Poniedziałek, 01.08

  Ogladalam ostatnio wywiad z prezydent Lodzi Osoba ktora z taka miloscia opowiada o swoim miescie Zrobila tyle dobrego dla swojego miasta ze wybralam sie do Lodzi i nie zaluje Bardzo prosze potencjalnych kandydatow na prezydenta Elblaga zeby nie kandydowali jezeli zalezy im tylko na dobrej posadzie i kasie bo to sie nie uda Szkoda naszego miasta dla kolejnych Wroblewskich ktorzy przy calym szacunku ale nie maja lotu pomyslu i i zadnej mocy sprawczej zeby wypromowac miasto Potrzebujemy przwdziwego menegera a nie kolejnego urzednika

 2. 2
  +5
  ~ Do redakcji
  Poniedziałek, 01.08

  Dla czego pytaliście tylko głównie ludzi starszych na ulicach młodych już żadnych nie ma tylko wypowiedzi dziadków?

 3. 3
  +4
  ~ Marek
  Poniedziałek, 01.08

  Obecny prezydent to kontynuacja i historia działań poprzednich włodarzy Elbląga. Wyborcy powinni znaleźć młoszego kandydata na to stanowisko. W. Wróblewski wiele dobrego uczynił dla naszego miasta, mimo głosów malkontentów którym każda władza jest zła. Czas korzystać z przywileju emeryta i cieszyć się każdym dniem.

 4. 4
  --1
  ~ Marek
  Poniedziałek, 01.08

  Sonda uliczna bardzo stronnicza, na komunikacje zawsze narzekamy i emeryci w tym przodują, chociaż mają czas nieograniczony. Kandydat młody i przygotowany fachowo do takiej funkcji, byle nie Loniek który potrafi tylko łupierz strzepywać swojemu widzowi. I oczywiście nie tancerz wiadomo skąd.

 5. 5
  +10
  ~ Kat Na Idiotów
  Poniedziałek, 01.08

  Niech dalej godzi się na pomysły jak zielone tramwaje, tężnie i "krasnalo-piekarczyki" to na pewno wygra w konkursie "Najlepsza Lipa roku". Inna sprawa gdzie dziś jest ten pekinczyk co szarpał nogawki Wielkiemu Ptakowi a dziś co po podpisaniu umowy koalicyjnej PO i Wielki Ptak dziś wszystko u pasuje? Kibice ocknijcie się i tego magika z Zawady nigdy nie głosujcie.

 6. 6
  +5
  ~ uiy22
  Poniedziałek, 01.08

  8 lat tu mieszkam ,ale dziadostwo .spadam na stare miejsce ,

 7. 7
  +2
  ~ emeryt
  Poniedziałek, 01.08

  Zapytajcie się elblaski PiS o ich kandydata , bo nie widze specjalnej ochoty posła Krasulskiego do kandydowania . Chyba za rok lepiej bedzie mu na zasłużonej emeryturze , przynajmniej nikt nie będzie wymagał od niego publicznych wypowiedzi skoro tego nie znosi .

 8. 8
  +3
  ~ Bsp
  Poniedziałek, 01.08

  Czy powinien kandydować? Złe pytanie do czytelników. Bo to czy powinien czy nie jest sprawą tylko samego zainteresowanego i jego komitetu wyborczego. To tam zapadnie decyzja a do startu w wyborach ma Wróblewski prawo jak każdy. Od wyborców natomiast zależy czy mu się powiedzie. Mam wrażenie, że pan Witold rozmienil się na drobne a swoją funkcję mocno upolitycznil. Jego ostatnie poczynania w sprawie kształtu portu morskiego wskazują że albo nie ma zdania albo słucha złych doradców. Sprawia wrażenie że nie daje rady kierować miastem ciągle ponad stutysięcznym. Wolałby coś w rodzaju Braniewa, a najlepsze to stawianie lub renowacja różnych dziwnych pomników lub nastawianie figurek Piekarczyka co powinno chyba przyciągnąć tłumy turystów. Ale są już pieniądze, za chwilę będzie nowy basen więc są nadzieje że społeczność Elbląga znowu da się omamić i wybierze WW na kolejne pięć lat. No bo jeśli nie jego, to kogo?

 9. 9
  0
  ~ PRECZ
  Poniedziałek, 01.08

  Nigdy więcej P O i PSL i SLD to szkodniki.

 10. 10
  +3
  ~ PYTAMY
  Poniedziałek, 01.08

  Dlaczego TVP 2 nie pokaże wakacyjnej trasy dwójki z Elbląga.

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2023 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


0.975252866745