Poniedziałek, 15.07.2024, Imieniny: Henryk, Wlodzimierz, Brunon
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (27)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +2
  ~ zezujący?
  Piątek, 29.07

  Wcisła, zagubiłeś się z Wróblewskim. To rząd ma do was biegać? Spytaj Wróblewskiego czy cokolwiek wnosił do rządu w sprawie rzeki i portu poza wołaniem ,ze chce 200mln? Wisła, wstydzę się powołując się na ciebie wnioskować do spółdzielni aby na koszt wspólny wyremontowała mi mieszkanie wewnątrz i wg mojego projektu, bo ma obowiązki wspólne i zewnętrzne. Gdybym to zaproponował, to bym leciał do Tworek zamiast senatora. Dzisiaj Czyżyk i Wróblewski dopłacają z naszych kieszeni do portu. Jak miasto zbuduje obwodnicę , magazyny, żurawie, nabrzeża ??? Ta choroba nie boli ale dopadnięty nie chce uwierzyć, że ją ma.

 2. 2
  +2
  ~ a trzymaj go (go:))
  Piątek, 29.07

  Gdy port pozostanie w samorządzie, to będzie tak wyglądał jak funkcjonalny most UE z widokiem na kolejowy. Ukraińcy zachwycili świat, więc powielę ich życzenie "idzi w ch.uj" z dziwacznymi pomysłami i ajwajwaj zgiełkiem.

 3. 3
  --1
  ~ ATYNA R
  Sobota, 30.07

  CO ten scisła majaczy BZDURY j, kolesie zPo podpowiedzieli jak judzic .

 4. 4
  --1
  ~ ATYNA R
  Sobota, 30.07

  Port elbląski nazywać się np. port Wilków i wrÓbelkow ABY BYŁ DLA NAS .

 5. 5
  +1
  ~ Roman
  Niedziela, 31.07

  Pan Śliwka, jako podwładny p. Sasina, zapewnia w imieniu p. Sasina. A gdy p. Sasin za coś się weźmie, to ho, ho, a nawet jeszcze bardziej. np. przed rokiem doszło do pewnego faktu: w Tomaszowie Lubelskim rozpoczęła się budowa łuku triumfalnego. Monument ma upamiętnić setną rocznicę pobytu marszałka Józefa Piłsudskiego w mieście oraz 100-lecie Bitwy Warszawskiej. Akt erekcyjny uroczyście podpisywał wicepremier Jacek Sasin, który jest również posłem z okręgu wyborczego obejmującego powiat tomaszowski. Internauci okrzyknęli łuk "Misiem na miarę naszych możliwości". Poza tym należy pamiętać, że i w starożytności i w średniowieczu i do tej pory port był zawsze momentem rozruchowym miasta, gdyż stanowił jego własność, niezależnie od wieku i ustroju.

 6. 6
  0
  ~ wojciech
  Wtorek, 02.08

  Zgadzam sie z niektorymi opiniami na temat elblaskiego Senatora,ale jak porownac to z wypowiedzia przydupasa JK,ktory nie wie skad pisiory beda sprowadzaly wegiel....chodzi o superposla Krasulskiego.Wstyd za Elblag,ze nie potrafi wypromowac do Polityki kogos inteligentnego i jakos zwiazanego z regionem

 7. 7
  0
  ~ Yuki2012
  Piątek, 21.04

  Niech wcisła na łamach gazet internetowych poda,co zrobił dla Portu i ogolnie dla Elbląga.Powiem ,że Całe Zero.Byl przeciw przekopowi, a teraz najwiecej mąci i trzyma sztamę z Dulczessa z Gdańska,żeby Elblag nie był pod żadnym pozorem konkurencją dla Portu Gdanskiego.

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.4064631462097