Sobota, 30.09.2023, Imieniny: Wera, Zofia, Honoriusz
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (44)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  --1
  ~ Wer
  Poniedziałek, 11.07

  Jak się nauczycielom nie podoba, mogą zmienić pracę. Świetnie wykształcona grupa szybko znajdą lepszą pracę.😀 Zlikwidować kartę nauczyciela i pod kodeks pracy. 8 godzin pracy w szkole i 26 dni urlopu.

 2. 2
  --6
  ~ Wer
  Poniedziałek, 11.07

  W jakim zawodzie można otrzymać płatny urlop dla podratowania zdrowia. Dwa razy po roku. Zgadnijcie.

 3. 3
  +5
  ~ Do Wer
  Poniedziałek, 11.07

  Nie musisz zachęcać nauczycieli do zmiany pracy - robią to licznie. Zostają ci, którzy mają niedaleko do emerytury. Z roku na rok jest coraz gorzej. Młodzi do zawodu nie przychodzą, a ci którzy przychodzą po kilku miesiącach uciekają. Jestem już dobrze po 40-tce i jestem najmłodszym nauczycielem w mojej szkole. I wierz mi: nauczyciele chętnie przeszliby na KP, posiedzą 8 h w szkole i po tym zrobią papa. Tylko jak to zrobisz technicznie? Masz na tyle rozwiniętą wyobraźnię?

 4. 4
  --2
  ~ znowu strajk?
  Poniedziałek, 11.07

  Gerhard już strajkował i wpuścił nauczycieli w maliny. Jeżeli nauczyciel strajkuje kosztem młodzieży dla swojego koryta, to wystawia sobie niedostateczny stopień i eliminuje z zawodu. Skoro jesteście nauczycielami, to uczcie także poprawnego protestowania . Pracodawcą dla nauczyciela nie jest rząd a dyrektor szkoły, czasem samorząd, więc domagajcie się, jak Lewandowski, nowej umowy z pracodawcą. Widziały gały co podpisały i przeczytały gały ustawy oświatowe? Zakładajcie społeczne szkoły - do takich fachowców przejdą wszyscy uczniowie z samorządowych szkół a kasa się poleje jak u Pijarów. Gerhard , ty nie buntuj nauczyciela, bo po tylu przestojach zasiądziesz na jednokołowym wehikule a rodzic będzie powoził.

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2023 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.0121610164642