Poniedziałek, 28.11.2022, Imieniny: Jakub, Leslaw, Zdzislaw
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (39)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +19
  ~ Do_pomorskiego
  Czwartek, 07.07

  A niech rząd zabiera ten port jak najszybciej. Od lat wiadomo było o przekopie, a władze miasta nie zrobiły NIC, żeby pozyskiwać inwestorów. Wróbel i spółka bawili się w jakaś totalna opozycję chyba tylko po to, żeby zrobić sobie wroga we władzach centralnych i potem mieć wymówkę, że "PiS nam nie doł!". Trzeba się zastanowić czy to zwykła nieporadność czy celowe działanie na szkodę miasta, żeby przypadkiem Elbląg za bardzo się w tym zapyziałym województwie nie rozwinął. Ci ludzie boją się, że Elbląg zacznie funkcjonować. Do tego zrobią nam obciach wizerunkowy na całą Polskę - przekop miał być dla Elbląga, ale Elbląg przespał zamiast wykorzystać szansę. Ale co tam, ważne, żeby można był rozłożyć ręce i walnąć durna gadkę "No bo PiS nam ie chce nic dać".. no może poza przekopem :)

 2. 2
  +16
  ~ Do_pomorskiego
  Czwartek, 07.07

  I jeszcze jedno. Najlepiej "postawę" Wróbla i całej tej śmietanki z władz naszego miasta podsumował przedstawiciel Urzędu Morskiego w Gdyni sugerując, żeby Wróblewski nie traktował tej inwestycji, jako kuli u nogi :) A niestety tak to wszytko wygląda. "Port chcą mi wybudować w moim sołectwie, a taki był kameralny spokój" :)

 3. 3
  --1
  ~ mieliscie nie krasc
  Czwartek, 07.07

  Tłuste koty pisowskie czekają na dojna zmiane.

 4. 4
  +6
  ~ precz ze złodziejami
  Czwartek, 07.07

  Nax idz sie lecz albo zmień kanał.

 5. 5
  +4
  ~ ja
  Czwartek, 07.07

  Nex -ty śmieciu!!!! Przez takich jak ty mamy to co mamy !!!!!!!!!

 6. 6
  +7
  ~ kpt Żbik
  Czwartek, 07.07

  I nareszcie rozstać się z wiecznym dyrektorem portu Z.

 7. 7
  --4
  ~ Stefan Rembelski
  Czwartek, 07.07

  Po 1 - to nie jest 4 port RP ale dopiero 7 nie zapominajcie o większych portach nad Bałtykiem - Łeba, Ustka, Kołobrzeg. Po 2 - reaktywacja Stoczni Szczecin leży w polu i podobnie będzie z Portem w Elblągu. Po 3 - Rząd powinien przestać upokarzać Polskę skamląc o pieniądze, które są pożyczką i wycofać wniosek KPO z Brukseli niech podzielą się tą kasą Helmuty, Żabojady i Hiszpanie , którzy pałują ludzi leżących na śmierć i są praworządni. Za chwilę EBC podniesie stopy w strefie euro i bankructwo upadłych państw zachodu jest bliskie - już dzisiaj pożyczają na spłatę rat kapitałowych. Suwerenności, wolności i niepodległości Polski nie przelicza się na srebrniki tym bardziej niemieckie. Wszelka totalna targowica opozycyjna powinna tak skończyć jak zdrajcy po insurekcji kościuszkowskiej.

 8. 8
  +1
  ~ lol
  Czwartek, 07.07

  @Nax i co pisowski trollu? Wpadło kilka rubli za zrobienie z siebie głąba?

 9. 9
  +6
  ~ Tylko Conca
  Czwartek, 07.07

  Trzeba było działac w interesie przekopu , Portu elbląskiego , a nie obrażac,wyzywac rząd i zadawac się z Adamowiczami i tym pudlem z Sopotu..Jeżeli nieudacznicy jak motoróka , abstynent harleyowiec i inni z Toaletnej opozycji nie potrafili i nie potrafią nic zrobic dla nas elblążan.To teraz wara i nie przeszkadzac niech Port bedzie prawdziwym Portem , a nie ,żeby nic sie nie działo i bedziecie japy darli ,że tylko kasa poszła w błoto z tego przekopu.Już wasz senatorek z Gdyni rozpowiada na lewo i prawo ,że przekop to największy niewypał .Może i niewypał ale dla trójmiejskich oligarchów z rudym na czele i putina

 10. 10
  0
  ~ Nax
  Czwartek, 07.07

  Do beno . Mam na zbyciu ,ale nie euro po 3 zł .Lecz fundusze emerytalne na sumę 200 miliardów zł za darmo. Dla was, zwolenników rudzielca i tego co się tak pocił przy śmietniku na cmentarzu.

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2022 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


0.91310906410217