Wtorek, 26.09.2023, Imieniny: Justyna, Łucja, Cyprian
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (23)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +3
  ~ Mieszkaniec
  Wtorek, 14.06

  Przecież jest duży parking przy cmentarzu, a stamtąd można na Dolinkę wejść przy "wodospadach" i kawałek się przejść. Radna to najlepiej by chciała wjeżdżać samochodem pod amfiteatr i tam parkować. Już bez przesady, te 10 minut spacerkiem aby dojść do placów zabaw to dla większości nie jest problem, no chyba że jest się taką radną, to są to przeszkody nie do przeskoczenia...

 2. 2
  +1
  ~ No nolmalnie
  Wtorek, 14.06

  Thebilka dokładnie od strony cmentarza to co?!!! Aa poza tym gdzie indziej kobieto widzisz tam parking!!!!!!!!!!!! Hyba że te z gwiazda czerwoną

 3. 3
  +3
  ~ Spacerowicz
  Wtorek, 14.06

  Największy problem tam jest że nie ma nigdzie WC w pobliżu a nie tam jakiś parking

 4. 4
  +4
  ~ Zapraszam do Fromborka
  Wtorek, 14.06

  We Fromborku przy całkiem przyzwoitym, choć oczywiście nie tak imponującym, jak u nas placem zabaw jest coś w rodzaju szaletu. Budyneczek niewielki z oknem niedużym, sprzątnięty czysty, otwarty niepłatne, a w środku dwie toalety, dwie umywalki, mydło, płyn do dezynfekcji. Brać przykład, bo można. Pewnie położenie takiego miejsca zależy od warunków różnych, jednak na tak dużym terenie dałoby radę na pewno takie miejsce zagospodarować.

 5. 5
  +1
  ~ Edward T
  Wtorek, 14.06

  Co za malkontenci! Zrobili ładną Dolinkę, żal D.. ściska to teraz parkingów nie ma! Są przy cmentarzu. Pani radno, przy Traugutta nie ma, przy Mickiewicza nie ma. Szukanie dziury w całym i stwarzaniebsztucznych zastępczych problemów!!! A Jarka domu w ogóle nie można parkować bo kulsony pilnują proszę pani !!!

 6. 6
  +1
  ~ tylko bat na du..
  Wtorek, 14.06

  Tak czy owak, bździ znowu Nowak. Jeszcze zapomniał dodać, że są wolne miejsca pod Wielką Krokwią i nad Bajkałem. Po kilku wystąpieniach tego gościa, uważam że Nowak kompletnie się marnuje w ratuszu, a w pełni by się sprawdził jako szef traktorzystów w PGR, tylko że ich już nie ma. Poczekamy aż nie będzie Nowaka. Tragicznie widzę los basenu Adolfa i tych 65 baniek darowanych Nowakowi w zarząd. Który jest zdolniejszy i ma minimum empatii - Wróblewski, Nowak , Czyżyk?

 7. 7
  +1
  ~ Mia
  Wtorek, 14.06

  Aby pomyśleli o duzym parkingu przy przyszłym basenie odkrytym

 8. 8
  --1
  ~ zez
  Wtorek, 14.06

  To przeciwnikom obecnego prezydenta już parkingi przy Agrikola i Kościuszki już nie wystarczają i chcieliby ,by mozna było wjeżdzać autam pod same huśtawki na dolince

 9. 9
  +2
  ~ won
  Wtorek, 14.06

  Pamiętam ten park na lat 90. Było tam pięknie. W zimę było gdzie zjeżdżać na sankach. Był też duży plac zabaw z drewnianych bali. Ludzie rozkładali koce nad rzeką. Działał basen oraz drugi basen który nieudolne władze zmieniły na sralnie dla psów. Obecnie dolinka to obraz nędzy i rozpaczy z betonem w tle. Za tą kuwetę dla psów i basen w ruinie ktoś z um powienien trafić do paki za niegospodarność.

 10. 10
  0
  ~ Mieszkaniec
  Środa, 15.06

  Lepiej proszę się zastanowić jak do parku się dostać z dzieckiem w wózku. Możliwy wjazd do parku jest tylko o strony Gronośląskiej po płaskim, nastepnie 40m dalej przy nowo budowanym bloku mieszkalnym po bardzo stromym podjeździe i od parkingu przy cemenarzu od Kościuszki. Projektant zapomnial chyba o podjedzie dla wózków i osób niepelnosprawnych przy amfiteatrze i w okolicy starego basenu. Park super ale wjazd na teren z wózkiem to porażka projektanta i osób zatwierdzających to.

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2023 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.3243589401245