Poniedziałek, 30.01.2023, Imieniny: Martyna, Maciej, Marcin
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (37)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +8
  ~ Do oberwator 77
  Sobota, 14.05

  Bzdury piszesz . Jeżeli wyborcy popełnia błąd ,lub włodarz działa na szkodę miasta ,gminy suweren ma pełne prawo odwołania . Ty byś bardzo chciał brać kasę i nic nie robić , ale to się skończy i to szybko . Wakacje w tym roku będą dla radnych i prezydentów pod znakiem referendum .

 2. 2
  --5
  ~ Elblążanka prawdziwa
  Sobota, 14.05

  Za referendum -referendum organizuje ten młody pan z Gdańska . Plaścinski czy jak mu tam. Pasuje ci ? Ten co nie wygrał tam wyborów. Lubisz manipulacje ?

 3. 3
  --2
  ~ Po co??
  Sobota, 14.05

  Po co referendum? Co dało poprzednie? Wilka, który nic nie robił??

 4. 4
  +3
  ~ Anna L.
  Sobota, 14.05

  Musimy przeczekać ten rok. Szkoda pieniędzy, które trzeba by było wydać na referendum i nowe wybory. Może w końcówce rządzenia obecne władze miasta i samorząd wezmą się do pracy i przestaną się lansować. Głosy oddane w ankiecie powinny być przestrogą i wybiciem z głowy kandydowania obecnym włodarzom w przyszłych wyborach. Nie chcemy was więcej widzieć!!!!!!!!!

 5. 5
  --7
  ~ Roman
  Niedziela, 15.05

  Każde referendum to cholerne koszty materialne i niematerialne. I do tego ta propaganda, wywołująca wiele swarów, nawet w rodzinie. I ten zawód, jeżeli w referendum weźmie udział niedostateczna ilość elektorów. Myślę, że koszty referendum powinny być pokryte nie przez ubogi zwykle Samorząd, lecz przez żądających tego. Zwykle jest to jakaś partia, czy też komitet mający swego kandydata. Powinni oni zaryzykować własne fundusze, nie całej społeczności, gdyż te potrzebne są na pokrycie bieżących, przewidzianych w Budżecie potrzeb. By nie mieć problemu z odzyskaniem pieniędzy, komitet żądający wyborów powinien wpłacić 100% zaliczkę przewidywanych kosztów. Wonczas będzie i wilk syty i owca syta też.

 6. 6
  0
  ~ ☢
  Wtorek, 17.05

  Nie głosowanie W. Wróblewski 👎

 7. 7
  0
  ~ pathfinder
  Czwartek, 19.05

  Co ratować ,jak wali tu komuną?

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2023 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.4118747711182