Poniedziałek, 30.01.2023, Imieniny: Martyna, Maciej, Marcin
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (37)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  --5
  ~ POirytowany
  Piątek, 13.05

  Już raz elblażanie dali sie nabrać na referendum i wielkie "G" z tego mieli! To totalna głupota robić referendum na rok przed wyborami! Powiedzmy, że reerendum się uda to przez rok do wyborów będziemy mieli pisowskiego komisarza, ale najgorsze jest to, że wszelkie inwestycje, projekty, przetargi i starania o fundusze dla Elbląga będa wstrzymane! Reasumując referendum nie ma sensu i bedzie bardzo szkodliwe dla miasta. Jeżeli komuś nie pasuje władza to niech zakłada komitet wyborczy bo w 2023 sa wybory!

 2. 2
  +10
  ~ Do pOirytowany
  Piątek, 13.05

  Tyłek się trzęsie? Hahaha

 3. 3
  +12
  ~ Anna L.
  Piątek, 13.05

  Władze miasta, oprócz lansowania się przy wszystkich okazjach, nie robią nic.

 4. 4
  +12
  ~ Anty
  Piątek, 13.05

  Za te dziurawe ulicę Matejki, Pokorna 3 x na Tak za odwołaniem

 5. 5
  +9
  ~ !!!
  Piątek, 13.05

  Każdy kandydujący dureń powinien zdawać sobie sprawę z tego by podchodzić do pracy poważnie inaczej będzie odwołany i żaden koalicjant, układ go nie uratuje

 6. 6
  +9
  ~ Adam J.
  Piątek, 13.05

  Władze miasta myślą, że jesteśmy naiwni. To mieszkańcy zainicjowali i zorganizowali całą pomoc Ukrainie. W urzędach, przy załatwianiu formalności obywatelom Ukrainy, były i są trudności. Cały czas. My pomagamy, my wozimy prywatnymi samochodami i cały czas pomagamy. A prezydent podjechał, jak załadowana TIR odjeżdżał na Ukrainę. Żenujące.

 7. 7
  --7
  ~ rambo11
  Sobota, 14.05

  Referendum -kolejna kilka ostrzy zęby jesteście beznadziejni w swoich kłamstwach, co robi dla was wasz człowiek w Olsztynie (inspektor od wiaduktu Opaczewski ???,WW- nie jest Asem ale jeżeli to mają być kolejne pachołki z Nowogrodzkiej to ja dziękuję macie przykład "WASZEGO " siedzi za prezesem przy każdej transmisji z sejmu.Jeśli ta zmiana ma na tym polegać to wypchajcie się trocinami z kuwety kota tego starego dziada.(aaaa wasi idole wybrali nam nowego prezesa NBP-takiej chcecie zmiany miernoty)

 8. 8
  +7
  ~ Pat
  Sobota, 14.05

  Referendum jest potrzebne i dojdzie do skutku ,czy będziecie obrażać ,czy nie . Miasto nie inwestuje ,bo nie ma pieniędzy ,radni siedzą i pierdzą są poukładani . Szpital Miejski powoli jest zamykany . Szykowany jest do sprzedaży. Toru wodnego do portu brak . Nepotyzm ,kolesiostwo ,źle zarządzanie i podwyżki . Można pisać i pisać . Ludzie są już wku.....ni tym wszystkim i dlatego referendum się powiedzie ,czy będziecie straszyć PiSem czy nie .

 9. 9
  +5
  ~ Alex
  Sobota, 14.05

  Jestem za referendum.

 10. 10
  --2
  ~ obserwator77
  Sobota, 14.05

  ja proponuję, żeby zwolennicy referendum opłacili koszty tego wydarzenia wraz z odprawami...a następnym razem w trakcie terminowych wyborów niech dokonują prawidłowych wyborów...a zapewne ŻEBY W OGÓLE POSZLI NA NIE, zamiast teraz jojczyć i bić pianę !!!!

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2023 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


0.98299098014832