Ogłaszamy rozpoczęcie zapisów na Lipcowy Bieg na 6 Łap. Odbędzie się on w pierwszą sobotę miesiąca - 04.07.2026 roku o... »
ja myślałam, ze to Matejki....
Jak długo będziemy jezdzić w koło by dojechać na ul.Browarną.Jest zaniedbany teren za budynkami vektry w sam raz nadający sie na połączenie ul.Rechniewskiego z ul.Browarną.CZEKAMY.
Copyright © 2004-2026 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.
ja myślałam, ze to Matejki....
Jak długo będziemy jezdzić w koło by dojechać na ul.Browarną.Jest zaniedbany teren za budynkami vektry w sam raz nadający sie na połączenie ul.Rechniewskiego z ul.Browarną.CZEKAMY.