Akwarelka to ok. 7-letnia sunia w typie rasy shih-tzu. Waży ok. 5 kilogramów. Nie ma jednego oczka. Trafiła do... »
Zapomnijcie o Decathlon, to francuska firma ktora nie wycofala sie z rosji,
Mieszkańcy Elbląga zwróćcie proszę uwagę jakie to brzydkie, to jest prowincjonalna architektura niegodna Elbląga, zwykłe baraki, wymagajcie więcej od Miasta i Inwestora.
po**blo kogos, ile mozna tych sklepow robic, czlowiek potrzebuje czegos poza sklepami i sklepami
My chcemy OBI!
Copyright © 2004-2026 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Zapomnijcie o Decathlon, to francuska firma ktora nie wycofala sie z rosji,
Mieszkańcy Elbląga zwróćcie proszę uwagę jakie to brzydkie, to jest prowincjonalna architektura niegodna Elbląga, zwykłe baraki, wymagajcie więcej od Miasta i Inwestora.
po**blo kogos, ile mozna tych sklepow robic, czlowiek potrzebuje czegos poza sklepami i sklepami
My chcemy OBI!