Niedziela, 3.03.2024, Imieniny: Kunegunda, Maryna, Tycjan
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (21)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +6
  ~ Polij
  Środa, 09.02

  Marek Kamm też był przeciwny? Niemożliwe. Dlaczego ?

 2. 2
  +12
  ~ Kat Na Idiotów
  Środa, 09.02

  Mam pytanko do tych omnibusów posługujących się określeniem wszystko było ok to tylko "...błąd formalny, proceduralny..." Dokładnie ile będzie kosztował nasz samorząd ten występ przed sądami oraz odszkodowania dla pracowników tak konkretnie-Redakcję bardzo proszę o poinformowanie nas! No cóż jak książęta się bawią koszta się nie liczą prawda? Widać że co najmniej o jedno spotkanie w kamieniczkach było za mało w sprawie głosowania?

 3. 3
  +13
  ~ Informer
  Środa, 09.02

  Panie Osik, będzie test przyzwoitości i charakteru. Żadne wstrzymanie, tylko przeciw. Przekonamy się, czy jest Pan ze swoim środowiskiem i mieszkańcami. Pana kolega pobił już szczyty koniunkturalizmu, tylko niesmak wobec niego

 4. 4
  +9
  ~ Kat Na Idiotów
  Środa, 09.02

  Jeszcze jedno Redakcjo, a może budynek będzie na sprzedaż?

 5. 5
  +9
  ~ @Polij
  Środa, 09.02

  Bo ugrupowanie mu tak zasugerowało??? Sam nie myśli?

 6. 6
  +7
  ~ oni nie rozumieją
  Środa, 09.02

  Kuriozum. Głosowali , bo kazał i się go bali! Nawet komisje RM nie opiniowały dokumentu! To musiał być przerażający stan "prezydenta" skoro tak to poszło. taki jest jego stosunek do ludzi , podwładnych (słupowanie, wpłatomat), despotyzm , autokrata. Ile kosztował podkulony ogon z Energą? Ile kosztuje ta sprawa? Balbuza powiada "szacowany koszt", tak jakby Pogotowie nie funkcjonowało 70 lat? Ten od "pana szuchewycza" jedzie po swojemu i wie co bredzi. Tomczyński wg zasady "starość, nie radość". Adamowicz , to zbieżność nazwisk z nie konsultowanym ZZ? Też dała wywód dziwoląg. i stado nauczycieli tak wychowujących młodzież w pogardzie dla prawa - "macie rację, ale ja mam władzę i wam pokażę!".

 7. 7
  +7
  ~ kuk
  Środa, 09.02

  Na załączonym zdjęciu wszyscy radni jednomyślnie podnieśli rękę. Czyżby wreszcie radni zagłosowali za obniżeniem diet zgodnie ze składaną obietnicą przez pana radnego Tomczyńskiego?

 8. 8
  +5
  ~ Robert Koliński
  Środa, 09.02

  POwinni siedzieć za to bumelanctwo i ratuszową głupotę, a nie jeszcze swoje szkodnictwo i nieudolność komentować w mediach, daremne nieudaczniki i nieroby klepiące wszystko, co im nieudolny prezydent POd nos POdsunie; #KoniecEryDziadocenu, #patoprawica, #jelity, #likwidacja, #pazerność, #libki, #tusk!

 9. 9
  +7
  ~ Antek, powiedz
  Środa, 09.02

  A czy tzw. RM nie ma przewodniczącego? Wstydzi się bubla ten "właściwy na właściwym"? Jest wszędzie z kumplem wróblewskim gdzie flesze podkreślają "zasługi". Może on wie jak demokratycznie i zgodnie z prawem był procedowany ten drogi bubel.

 10. 10
  +7
  ~ Elbląg
  Środa, 09.02

  Za coś takiego powinni wszyscy razem z prezydentem odejść z Rady Miasta. Nas nie stać na takie buble.

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


0.95104503631592