Niedziela, 5.02.2023, Imieniny: Adelajda, Agata, Izydor
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (21)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  --3
  ~ prosiaczek
  Wtorek, 11.01

  ZBK to przodująca samorządowa jednostka opiekująca się mieszkańcami. W zasobach ZBK nikt nie wysadzi kamienicy przy użyciu gazu ani się nie wyprawi na drugi świat . Wodę mają za darmo przez dach. Podwórko przypomina XIXwiek i pańszczyznę a nawet IIRP - czyli historia i sentyment za darmo. Komórki i chlewiki pod oknem - świnka nie jest brana do wyceny opłaty za śmieci. Redakcja źle odbiera sygnały (mówił o tym prezes ZBK) - ludzie przekazują informacje o ZBK jako pochwały, a ktoś w redakcji ,złośliwy i zły na ZBK, przedstawia to jako zarzuty. Podobnie jest w całym mieście - narzekanie na dziury w chodnikach i jezdniach, zamiast chwalenia się że dzięki nim jesteśmy sprawniejsi. Dzięki ci o ludowy peeselu, że dbasz o koryto. Własne.

 2. 2
  +6
  ~ Zalegacz
  Wtorek, 11.01

  Ha ha ha, nie płacę bo by mi na chlanie nie starczyło, a i tak mi pomogą . To po co mam płacić czynsz?

 3. 3
  +8
  ~ FILUT
  Wtorek, 11.01

  Nie mam wiedzy na temat nieuiszczania opłat za czynsz mieszkańców przy ul. Freta 3. Jeżeli chodzi o zadłużenie mieszkańców ZBK w Elblągu to jeszcze kilka lat temu wynosiło ok. 60 mln zł. Ale kto jest odpowiedzialny za ściąganie należności i remonty zasobów mieszkaniowych. ZBK jakoś się nie chwalił tym, że odzyskał należne długi. Prezydent narzeka , że Polski Ład zabrał nam 43mln zł a niech pochwali się ty co zrobił dla oddłużenia ZBK.

 4. 4
  +5
  ~ elbong
  Wtorek, 11.01

  Wywalić niepłacących ciekawe gdzie. W tym kraju nie ma eksmisji na bruk. Każdemu trzeba zapewnić lokal socjalny i do tego wyremontowany. Dlatego dla tych ludzi byłoby to nagroda a nie kara za niepłacenie.

 5. 5
  +4
  ~ JArek
  Wtorek, 11.01

  Zakład Burzenia Komunalnego

 6. 6
  +1
  ~ Mała
  Wtorek, 11.01

  U mnie też leje się po ścianie . Suszenie ,grzyb i dziecko z astmą ale co ich to obchodzi

 7. 7
  +4
  ~ KPINA
  Wtorek, 11.01

  HMMM ci com płacą mają tak samo jak ci co nie płacą A ku.....a czemu !!!!!

 8. 8
  +3
  ~ Ewka
  Wtorek, 11.01

  Komentarze o nie płacących czynszu piszą chyba sami pracownicy ZBK.Odbijają piłeczkę od siebie.Przeważająca większość lokatorów regularnie płaci czynszu i należą się tym ludziom godne warunki.Panie z ZBK weźcie się do roboty!!! Obejrzyjcie budynki,klatki schodowe,strychy,piwnice.Przestańcie zasłaniać się pandemią i wyjdźcie z tych biur w teren.

 9. 9
  +1
  ~ elblążanin
  Środa, 12.01

  Moze czas dac strychy o zagospodarowania na mieszkania i dach pomoze naprawic osoba ktora zagospodaruje strych. Zarzadzający ZBK, nie maja pojaecia o gospodarowaniu mieniem.

 10. 10
  +3
  ~ ares
  Środa, 12.01

  Skoro w ZBK zatrudnionych jest 8+1 osób do windykacji i egzekucji zadłużeń to skuteczność ich działania jest oszałamiająca, a długi rosną i rosną.

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2023 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


0.85513305664062