Wtorek, 25.01.2022, Imieniny: Tatiana, Pawel, Milosz
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (28)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +19
  ~ Rambo 11
  Wtorek, 26.10

  Był tak samo aktywny jak ten od strzepywania łupieżu obrzydliwcowi ,Krasuski iWilk to największa kompromitacja Elbląga ale w sekcie tacy mają przywileje Mierny-Bieny ale wierny, jak ta cała reszta pachołków których karakan prowadza na smyczy-jak stado kundli-KOMPROMITACJI CIĄG DALSZY!!!!!!

 2. 2
  +7
  ~ ZAKANALAK
  Wtorek, 26.10

  Mafia PIS się zjechała,Elektrownie budować,Wiatraki bo prąd drożeje a nie przekop,dla Bogatych Polaków,Niemców,

 3. 3
  +13
  ~ BODZIO
  Wtorek, 26.10

  Dobry bo Pisior, Głosował w Sejmie jak marionetka za psuciem Sądów,

 4. 4
  +14
  ~ Jurek
  Wtorek, 26.10

  Porażka, smutek i wstyd.

 5. 5
  +11
  ~ fasola
  Wtorek, 26.10

  Fragment starego artykułu infoElbląg: Poseł Jerzy Wilk, złożył doniesienie do prokuratury, kwestionując treść prac nad tworzeniem koncepcji budowy Kanału. Senator PO Jerzy Wcisła doszukuje się w tym zagrywki politycznej. - Jeżeli komuś zależy na nie zbudowaniu Kanału przez Mierzeję to musi Kanałowi nadać rangę polityczną - stwierdził. Od 2007 roku trwa budowanie koncepcji budowy Kanału przez Mierzeję. Te osiem lat to był czas, aby każdy, kto interesuje się Przekopem odniósł się do dokumentów. Jerzy Wilk nie uczestniczył w żadnym procesie tworzenia dokumentacji, ani w żadnym procesie konsultacji. Jeżeli teraz konsultacje są zakończone zgłasza do prokuratury, że gdzieś coś zrobiono, a on tego nie rozumie, to istnieje poważne zagrożenie, że wstrzymuje procedurę budowy Kanału przez Mierzeję

 6. 6
  +11
  ~ Ja Ignacy
  Wtorek, 26.10

  J.Kaczyński zapomniał wspomnieć , że Jerzy Wilk za swoje "zasługi" dla Elbląga , został w Referendum odrzucony przez Elblążan ze stanowiska prezydenta miasta !! ... Tyle kłamstw , brudnej propagandy już dawno nie słyszałem !!

 7. 7
  +5
  ~ Sportler
  Wtorek, 26.10

  No i z Elbląga twarze ludzi z PiSu widzę. A jak mu poprowadziliście kampanię wyborczą w 2018 roku...nie wstyd wam? A ten główny za to odpowiedzialny to nie przyjechał, czy za plecami się gdzieś nieudacznik i miernota schował? Fuchę w spółce skarbu państwa ma super...więc po co było przyjeżdżać, jak się dostało cieplutki stołek...po co marznąć?

 8. 8
  +5
  ~ tyju
  Wtorek, 26.10

  Złote, a skromne, jak mawiał pewien biskup. Przeczekajmy te parę miesięcy-niebawem te wszystkie złote zgłoski się zdejmie.

 9. 9
  +8
  ~ Elblazanin
  Wtorek, 26.10

  To jest matrix. Trudno uwierzyć że to na serio. Co Wilk zrobił dla Elbląga czy regionu? Nawet jednej rzeczy trudno znaleźć

 10. 10
  0
  ~ nareszcie, Pinokio!
  Wtorek, 26.10

  Oddam wszystkie kasztany i żołędzie, że Morawiecki jest w totalnej odstawce. A Tereska kwitnie, może nawet do Trybunału Julii trafi. Już kilka razy jechałem po Wilku. Jeszcze jest trochę bałaganu, ale most jest wilczy. Kanał też. Jako atrakcja turystyczna super, ale Kilońskim nie będzie bo Wróblewski śpi i odkaża się bez maski. No bo jak?

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2022 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


0.68141603469849