Niedziela, 23.01.2022, Imieniny: Maria, Ildefons, Rajmund
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (22)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +14
  ~ widz
  Wtorek, 19.10

  spokojnie,podwyżkę każdy dostanie.za prąd,gaz,paliwo etc,etc

 2. 2
  +28
  ~ skandal
  Wtorek, 19.10

  pierwszy komentarz w samo sedno - brawo! Gelert jak pani nie wstyd brać ponad 27.000 zł pensji co miesiąc za nic nie robienie??? wstyd! i jak taki człowiek może być jeszcze posłem i tam też nic nie robić, i dlaczego parkingi wokól szpitala należą do synka Gelertowej?

 3. 3
  +24
  ~ Dobry smak
  Wtorek, 19.10

  Niestety mimo iz starość jest naturalną konsekwencją życia i czeka to każdego ale nie oznacza, ze w zyciu zawodowym trzeba w pewnym zaawansowanym wieku męczyć ludzi swoją demencją, spowolnionym myśleniem, nie nadążaniem! Po prostu czas z godnością przekazać stanowiska następcom w wieku, który rokuje ! Wszystko trzeba dostosować do wieku i mozliwosci bo po prostu jest to juz niesmaczne i nienaturalne! Nie porównujmy umyslu 60 plus z 40 plus bo to nieporownywalne ! Wszystko juz funkcjonuje w innej niz 30 lat temu czasoprzestrzeni i czas się z tym pogodzić i nie przedłużać agonii!

 4. 4
  +22
  ~ Ja
  Wtorek, 19.10

  Szok, syf totalny, a babsko czesze kasę i śmieje się nam w twarz.

 5. 5
  +9
  ~ kiki
  Wtorek, 19.10

  Bo jak karetka nie wyjedzie na pomoc pacjentom, to widać i słychać a pielęgniarki pracują w zaciszu Szpitala więc Ich praca jest dla "suwerena niewidoczna", ot i jest odpowiedź tak czy nie tak?

 6. 6
  --9
  ~ Elblazanin
  Wtorek, 19.10

  ~ skoro nie potrafisz, .. - ale pisz chłopie z imienia i nazwiska jak masz juz zarzuty do kogos, chyba, ze nie masz jaj.

 7. 7
  +10
  ~ chirurg z SOR to skandal
  Wtorek, 19.10

  wywalić Gelert jak i tego beznadziejnego i chamskiego Charytoniuka z SOR-u, to jest skandal na co sobie pozwala ten cham, ludzie piszcie do rzeczniczki szpitala o tym jak was potraktował ów lekarzyna proktolog, wiem że jest bardzo dużo przykładów jak on traktuje ludzi!!!!

 8. 8
  +7
  ~ nazwisko na pieczątce
  Wtorek, 19.10

  ~elblążanin - jesteś zdrowy? Przeczytałeś "spójne" wypowiedzi pani Gelert? Głosuje "za" i jest przeciw. Za pracę szpitala w każdej dziedzinie odpowiada dyrektor. Ostatnio , pierwszy raz w życiu, osoba mi bliska potrzebowała natychmiastowej pomocy, zabiegu operacyjnego ratującego życie. Pomiatano pacjentem od Annasza do SOR, NOL, przez 3 dni aż doszło do powikłań. Na pierwszej wizycie przedstawiliśmy wyniki badań które specjaliści określili jako zagrażające życiu i wymagające natychmiastowego działania. Warunki w jakich wita szpital są gorsze - ścisk, brud w poczekalniach i na korytarzach, wyraźnie odczuwany stosunek do człowieka w tragicznej sytuacji -"idź tam, bo ja nie chcę decydować i pomóc". I to nie stażyści, bo im się jeszcze chce. Po ukraińsku chcesz nazwiska a nie faktów i czynów

 9. 9
  0
  ~ Zgrozo
  Wtorek, 19.10

  Jak rządziło P O i PSL i SLD to nic nie dawaliscie .co pamiec za krotka.

 10. 10
  +4
  ~ ~@elblążanin
  Wtorek, 19.10

  Kolejny czerepak się pojawił. Jego nie interesuje co mówią ludzie, tylko kto to mówi. czerepakowa osobowość i zasady. Opuszczenie siczy nie zmienia zasad.

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2022 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


0.8482301235199