Tobi po raz pierwszy trafił do schroniska w styczniu 2020 roku jako mniej więcej 2-miesięczny szczeniak - był zaniedbany i... »
Drogo.
A może dodatkowy most
Nowy most obok starego a pod nim budynek wypożyczalni sprzętu wodnego z możliwością pływania w fosie miejskiej i rzecze . Przy okazji jakaś kawiarenka z lodami .
Do Pol 9558 masz racje tylko kto na to wpadnie na pewno nie nasz prezydent
Myślę, że z okazji tak genialnego pomysłu wszyscy w ratuszu powinni dostać wysokie premie.
Copyright © 2004-2026 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Drogo.
A może dodatkowy most
Nowy most obok starego a pod nim budynek wypożyczalni sprzętu wodnego z możliwością pływania w fosie miejskiej i rzecze . Przy okazji jakaś kawiarenka z lodami .
Do Pol 9558 masz racje tylko kto na to wpadnie na pewno nie nasz prezydent
Myślę, że z okazji tak genialnego pomysłu wszyscy w ratuszu powinni dostać wysokie premie.