Sobota, 23.10.2021, Imieniny: Marleny, Edwarda, Seweryna
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (13)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  0
  ~ HvK
  Środa, 15.09

  Kto by chciał na takim zadupiu mieszkac? Widze klape inwestycji. Jedna zaleta za 2 lata beda tam bardoz tnaie mieszkania.

 2. 2
  0
  ~ Roki
  Środa, 15.09

  Taaa. Ok, więc: Przy kościele fryzjer i lodziarnia z watą cukrową Trakt spacerowy 10 min do starówki 5 minut na dworzec max Obok giełda i w promieniu kilometra jakieś hmmm 4 biedronki skoro to jest najważniejsze Dużo by wymieniać

 3. 3
  0
  ~ Hhffnjb
  Czwartek, 16.09

  Prawda o mieszkaniu na Zatorzu jest ,a raczej będzie bardzo bolesna. Fabryka Lupus uruchomiła spalarnie w marcu odpadów z produkcji mebli. Nsjgorszy syf toksyczny z komina palących sie klejów, żywic itd. W lecie w upały smród niesamowity gryzacy i piekacy w gardło. Ale spełniają normy,rozporzadzenia. Ludzie którzy kupili mieszkania będą rwac wlosy z glowy. Spalarnia bez konsultacji spolecznych po cichu. Mowa o nowych osiedlach??? Wolne żarty. Do tego lotnisko..... Przedszkole obok toksycznej spalarni,będzie i telewizja. Przestrzegam rodziców przed oddawaniem swoich skarbów, bo bedzie rak i kupe innych chorób. Do tego wszystkiego ta patologia w barakach. Podziekujcie jeszcze raz wladzy tak destrukcyjnej i nieudolnej ,ta wladza to ewenement w skali kraju i nie mieszam tego z polityką. Brak slow.

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2021 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.