Sobota, 23.10.2021, Imieniny: Marleny, Edwarda, Seweryna
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (22)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +5
  ~ słaba karalność
  Piątek, 10.09

  bo kary są śmieszne i dlatego, surowe kary powodowały by to że takie cymbały pomyślały by dwa razy zanim coś poniszczyły, a tak to co im tam, łapy ucinać

 2. 2
  +6
  ~ jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
  Piątek, 10.09

  Szanowni panowie policjanci. Kiedy wprowadzicie zasadę zero tolerancji dla meneli?????Menele opanowały miasto, śmiecą i niszczą. Stróże prawa udają że nie widzą.,

 3. 3
  +6
  ~ POMYŚL
  Piątek, 10.09

  Tyle okien dookoła i nikt nie widział, nie słyszał jak ktoś niszczył ????

 4. 4
  +8
  ~ Zdegustowany
  Piątek, 10.09

  Dorwać...dotkliwie ukarać, na 3 dni do jakiegoś ośrodka resocjalizacyjnego dla "przykładu". To nie dzieci, to dzicz, to przyszli dorośli...Rodzice, gdzie są, jak wychowują swoje "pociechy"? Do wandalizmu... Swoją drogą ludzie to widzą, słyszą... Dzwońcie po policję, prewencyjnie.

 5. 5
  +6
  ~ Oto nasza wolność i swoboda.
  Piątek, 10.09

  To jest Polska właśnie. Od lat nikt nie reaguje na żadne widoczne nieprawidłowości. Wciąż pokutuje pogląd, że powiadomienie określonej służby o wykroczeniu lub naruszeniu obowiązujących przepisów to donosicielstwo, a osoba, która to uczyniła to konfident, kapuś, ubek no i generalnie jest on potępiony. Efekt, nikt niczym się nie przejmuje, a nawet doszło do tego, że zareagowanie na nieprawidlowość nie jest poparte przez innych, a to tworzy poczucie bezkarności u sprawcy i reaguje on brutalnością. Więc takie i jeszcze gorsze przypadki będą coraz liczniejsze i w niedługim czasie nasza przestrzeń publiczna będzie wyglądać jak amerykańskie slumsy, czy brazylijskie dzielnice biedy i przestępczości.

 6. 6
  +6
  ~ Stoicki Obserwator
  Piątek, 10.09

  I wlaśnie w takich momentach obawiam się o zmodernizowany Park dolinka. Pobliska patolka bedzie miała tam raj niszczenia.

 7. 7
  +5
  ~ ja pytam
  Piątek, 10.09

  a gdzie są nieroby ze straży miejskiej pytam? ale pieszo nie śpiąc w autach. I dlaczego Wróblewski wydaje na nich rocznie ponad 3 miliony zł???

 8. 8
  +4
  ~ Anna
  Piątek, 10.09

  Wandale w wieku szkolnym. Skakali grupką po tej ławce, jak na trampolinie. Może jednak czas najwyższy zrobić monitoring a dzieci nauczyć jakiejś kultury osobistej. Niech oni naprawiają zniszczenia, a rodzice niech płacą, może czegoś ich to nauczy...

 9. 9
  +1
  ~ Jaś Fasola
  Piątek, 10.09

  To nie 500+, a hasło " robta co chceta." i wulgarne okrzyki na różnego rodzaju manifestacjach w których uczestniczy młodzież bezkrytycznie naśladując prowodyrów w spódnicy o nieokreślonej orientacji seksualnej. Dawnej młodzież była wzorem postępu, oświaty i kultury nabywanej w rodzinie i szkole. A dziś to zbieranica różnych , czasami z odległych epok zachowań , krzycząca i dająca się manipulować przez źle życzące Polsce ośrodki krajowe i za pieniące z za granicy.

 10. 10
  +2
  ~ zula
  Piątek, 10.09

  Niestety coraz więcej przyjezdnych w naszym mieście z okolic , a coraz mniej Elblażan .

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2021 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.