Tobi po raz pierwszy trafił do schroniska w styczniu 2020 roku jako mniej więcej 2-miesięczny szczeniak - był zaniedbany i... »
Niech to wejdzie w życie.Po drugie niech nieszczepieni płacà od września za pobyt w szpitalu z własnej kieszeni a nie z moich podatków.
Przez brak dostępu do lekarzy przez to wszystko - pracownicy tez chorują i umierają
Copyright © 2004-2026 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Niech to wejdzie w życie.Po drugie niech nieszczepieni płacà od września za pobyt w szpitalu z własnej kieszeni a nie z moich podatków.
Przez brak dostępu do lekarzy przez to wszystko - pracownicy tez chorują i umierają