Sobota, 23.10.2021, Imieniny: Marleny, Edwarda, Seweryna
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (23)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +3
  ~ Zgroza
  Środa, 28.07

  Zero reklamy o ELBLĄGU, reklamują olsztyn i mazury też i foldery turystyczne. MIASTO jrst tylko gospodarze zapomnieli o reszcie. GDZIE są piękne fontanny,ławeczki z figurami by zrobić zdjęcie pamiątkowe. Turyści szukają coś ciekawego a w Elblągu nie ma. Kiedy osada truso będzie odbudowana.

 2. 2
  0
  ~ Obserwator
  Środa, 28.07

  To jest dobre miejsce, aby dojechać sobie i pozwiedzać okolicę. Jeśli ceny noclegów będą przyzwoite to turyści będą, bo to co się dzieje jeśli chodzi o koszty noclegów np nad morzem to przechodzi ludzkie pojęcie.

 3. 3
  +3
  ~ J. Sytuacyjny.
  Środa, 28.07

  A do jakiego miasta o charakterze i wielkości Elbląga zjeżdżają masowo turyści tak krajowi jak i zagraniczni. Kierunki ekspansji turystycznej są od lat niezmienne. Zarówno w Polsce jak i w innych krajach te kierunki są stałe. Te przywiązania i ustalone latami atrakcyjne miejsca są trudne do zmiany. Nikt nigdy, choćby "stawał na uszach", tego nie zmieni. Polak zawsze pojedzie w góry (ale nie w Bieszczady czy Świętokrzyskie) oraz nad morze i jeziora mazurskie. Ostatnio wśród Polaków modne stały się Wadowice. Zagraniczny natomiast tradycyjnie wybierze naszą stolicę oraz Kraków, Gdańsk, Wrocław no i oczywiście Oświęcim (obóz Auschwitz). Więc nie ma co płakać i skupić się na dzialaniach, aby nasi mieszkańcy mieli coraz lepsze warunki do zamieszkania i wypoczynku.

 4. 4
  +1
  ~ Nie chce takiej wladzy elblaskiej
  Środa, 28.07

  A co my tu mamy w tym Elblążkowie , wielkie gówna Brama targowa i nic wiecej

 5. 5
  +1
  ~ wyburzanie pamiątek
  Środa, 28.07

  Tylu zagranicznych (zachodnich) turystów to nawet w latach 80-tych bywało w tygodniu. Po co ma przyjechać turysta (jakikolwiek) do Elbląga? Do śmietnika pod katedrą? Do śmietnika Wróblewskiego? Do toy-toya na chodniku? A może skusi go rzucony w krzaki w pobliżu dziurawego chodnika napis Elbląg? Kolega powołany na dyr. Muzeum miał błysnąć na całą Polskę. Jest cofnięcie, bo Marii w niczym nie dorówna. Ubezwłasnowolnieni urzędnicy UM z Joczem na czele, a nawet o tablicy informującej turystę, że jest w parku decyduje Wróblewski z psl. Yeti wieloetatowiec robi sobie kampanię wśród ludu . Stan miasta - boisko przy SP 23. Turyści przyjadą do Ziutka w krzakach i Marysi z szablą. Na miasto trzeba mieć pomysł a nie "pan szuchewycz" i Tarnopol. Wróblewski śpi na Wschodniej.

 6. 6
  0
  ~ er ce
  Środa, 28.07

  CO się dzieje z tym ocenianiem komentarzy?

 7. 7
  0
  ~ pustostan cenzury
  Środa, 28.07

  Co mamy w elblążkowie? Mamy cenzurę psl w mediach, mamy wyburzanie domów by wnuk Hansa nie miał czego odwiedzać, mamy śpiący zarząd miasta, mamy Antka na czele RM ćwiczącej wymachy, mamy pogniewanego na rząd Wróblewskiego. Mamy wszystko , czego nie ma w Wąchocku. No i nie mamy miasta a jedynie sypialnię. Redakcja prężnie i demokratycznie realizuje wszystkie zalecenia czerepaka . To też jest cecha elblążkowa, bo w tej "redakcji" chyba większość stanowią kobiety. Samodzielne i opisujące rzeczywistość czy usłużne czerepakowi? Mamy też większość broniącą i gloryfikującą "pana szuchewycza". Ale tego "co mamy" nikt nie chce oglądać, nawet mieszkańcy - vide "festyny", "dni", "obchody", ..., umysłu stan.

 8. 8
  +5
  ~ Becia M.
  Środa, 28.07

  A Jocz to nawet inwestorów z Kataru sprowadzał na białym wielbłądzie.

 9. 9
  +5
  ~ Do @er Ce
  Środa, 28.07

  Faktycznie, wciskasz "+ "by oddać swój głos na komentarz ,wskakuje "-". Info Elbląg zawsze przychylne UM ;) . Nie ma w mieście żadnych mediów obywatelskich, same dupolizy

 10. 10
  +2
  ~ kjm
  Środa, 28.07

  No te szlaki powalają. A czy ten departament co ma zapisaną w swoim działaniu turystykę wie co to jest produkt turystyczny?

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2021 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.