Piątek, 9.06.2023, Imieniny: Anna, Pelagia, Felicjan
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (37)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +5
  ~ Puzon
  Środa, 21.07

  Zocha, zażyj Ulgix.

 2. 2
  --3
  ~ Zocha
  Czwartek, 22.07

  Aha i jeszcze do osób które piszą komentarze typu ‚ to powinno zostań namalowane tu, idealne miejsce jest tam…’ ruszcie dupy i sami coś zróbcie Ż E N A D A naprawdę to co właśnie reprezentujecie sobą

 3. 3
  +1
  ~ Kamil
  Czwartek, 22.07

  Zamienię w disneyland dla ciebie ten apartament

 4. 4
  +2
  ~ Żniwarz
  Czwartek, 22.07

  Po spożyciu kombinatu konopnego towarzystwo się pobawiło i rozeszło........ Czekamy na następne porcie kombinatu i murali :)

 5. 5
  --2
  ~ Żniwarz
  Czwartek, 22.07

  Ogólnie trzeba o tym wszystkim myśleć pozytywnie............

 6. 6
  +3
  ~ Mural na wybory
  Czwartek, 22.07

  Murale ok, ale do zadań radnych należy polepszenie jakości życia mieszkańców tych baraków. Prężyć się przed barakami? Toż to wstyd! Szkoda, że Zatorze jest pomijane w ważnych przedsięwzięciach inwestycyjnych, np. wybudowanie socjalnego budynku mieszkalnego, który zastąpi te nieszczęsne baraki. A może „Nowy Ład” jakoś pomoże?

 7. 7
  +3
  ~ Wyborca
  Czwartek, 22.07

  Co można poradzić, jeśli Zatorze ma takich radnych! Dobrze, że udało się wybudować most nad torami! Bo bardzo tego nie chcieli!

 8. 8
  +2
  ~ przechodzień
  Czwartek, 22.07

  Brawo dla artystów. Wstyd dla miasta, wstyd dla nas wszystkich. Wszelkie patologie rodzą się z izolacji. Łatwo jest wybudować baraki, umieścić w nich ludzi, którym się nie powiodło, a potem omijać tę dzielnicę szerokim łukiem. Byle jak najdalej od naszej pięknej starówki, nowiutkich osiedli i naszego wygodnego życia. Naprawdę zazdrościcie tym ludziom muralu??? Powinny powstawać nowe i chętnie się do tego dołożę.

 9. 9
  +5
  ~ elbląski zachwyt
  Czwartek, 22.07

  Ten "mural" to stan umysłu wszystkich w tym miejscu - od autora, przez wykonawców, po "przecinającego" nowego z po. Aż się chce do tej jaskini wejść przez takie poplątanie z pomieszaniem. Oni, mieszkańcy, nawet uwierzą w tego Nieczuję. I tylko tych wspaniałych dzieciaków żal - tych co to wykonali i tych co obserwowali "przecinanie". Panie Missan, "muralem " nie zmienisz losu tych ludzi, a tylko zasłyniesz - wygląda jak wejście do siedziby nieboszczki UB w latach 40-tych XX w..

 10. 10
  +6
  ~ obnażony
  Czwartek, 22.07

  Panie Missan - jeżeli to co pan zaprezentował, to jest to "nowe" w po, to jest pan grabarzem tej formacji. Naśladuje pan pryncypała wróblewskiego nawet z mikrofonem (oznaka ważności, bo mieszkaniec tego miejsca mikrofonu nie ma, chyba, że swój), z tłumem kilku osób do których tym mikrofonem pan dociera jak przy śmietniku - też pan tam był. Żenujące, bo miał pan być lokomotywą dla miasta i teraz po. Tam powinien pan pójść z ekipą remontową i programem socjalizacji ludzi którzy w to miejsce trafili. Panie Missan - obnażył się pan jako ostatni z pokładaną w nim nadzieją , a okazało się że tylko mikrofon, brak empatii, programu. Jest koryto. nie znałem pana, ale teraz już tak.

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2023 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.500186920166