Tobi po raz pierwszy trafił do schroniska w styczniu 2020 roku jako mniej więcej 2-miesięczny szczeniak - był zaniedbany i... »
pyda kiełbasiasta ciąglliwa przyjechała- pozdrowienia parówy !!!
Kto to jest ten z mikrofonem na foto 20?
na taki piknik to jedna paczka kiełbasy by starczyła i jeszcze by zostało.
Dla Roberta to jedna paczka kiełbasy to za mało.
~Mirosław - czy on bierze całą paczkę do ust?
Copyright © 2004-2026 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.
pyda kiełbasiasta ciąglliwa przyjechała- pozdrowienia parówy !!!
Kto to jest ten z mikrofonem na foto 20?
na taki piknik to jedna paczka kiełbasy by starczyła i jeszcze by zostało.
Dla Roberta to jedna paczka kiełbasy to za mało.
~Mirosław - czy on bierze całą paczkę do ust?