Poniedziałek, 27.09.2021, Imieniny: Damian, Wincenty, Kosma
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (25)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  --11
  ~ Tadd
  Wtorek, 22.06

  Ciekawe kiedy wszyscy "antywróble" zajarzą, że większość finansowych nieszczęść polskich rodzin to efekt działań "dobrej zmiany" a nie władz lokalnych.

 2. 2
  +7
  ~ zenada
  Wtorek, 22.06

  Oczywiście rodziny 500+ z 7 bachorów będą mieli nawet tańsze śmieci od normalnej 2-3 osobowej rodziny:D Świetne załatwienie sprawy. Kto będzie później sponsorował czyszczenie lasów czy jakichś rowów jak osoby, które nie będą chciały jeszcze więcej płacić będą śmieciły:)

 3. 3
  +11
  ~ PODATNIK
  Wtorek, 22.06

  od 17 czerwca podwyżka ciepła, teraz śmieci. Zaraz podatek gruntowy. CO TO MA ZNACZYĆ !!!! Stawka za centralne jedna z wyższych w Polsce. TO KURIOZUM!!!

 4. 4
  +8
  ~ ls
  Wtorek, 22.06

  Wszystkiemu winna jest ta durna odgórna ustawa. Kiedyś miałem podpisana umowę z Cleanerem i wszystko grało, a ZUO samo się prosiło o segregowanie i nawet worki wręczali, a teraz do opłat doliczyć trzeba jeszcze koszty worków. Domniemam, że przez analogię, gmina wybierze mi drogą przetargu operatora telefonii komórkowej? Toć to komunizm centralistyczny w czystej postaci.

 5. 5
  +6
  ~ Zosia
  Wtorek, 22.06

  Propzycja nieudacznika prezydenta jest aby mieszkańcy płacili więcej a sklepy i bazary? Zapraszam do jedynego śmietnika na ul.Gwiezdnej/Robotnicza gdzie większość śmieci pochodzi ze sklepów i warzywniaków z Gwiezdnej. Dlaczego ja mam za nich i tych dowożących ze swoich ROD płacić? Może zamiast stawiania pomników zainwestować w odzysk np. plastyku czego nie ma w tym mieście - gospodarzu!

 6. 6
  +5
  ~ zabawa we "władzę"
  Wtorek, 22.06

  ~Zosieńko - jesteś okropnie naiwna i ciągle zadajesz retoryczne pytania. To oczywiste, że w działaniach , wystąpieniach, argumentacji Wróblewskiego są same sprzeczności jakby pochodziły od "za i przeciw". Co do pomnika - wiele razy , po pomyśle, lud wyrażał negatywną opinię, ale Wróblewski znalazł kasę w biednym mieście i "poprosił" "radnych" o klepnięcie. Ty Zosiu szukasz logiki w działaniach zakochanego faceta. Od kiedy "Piłsudczycy" (ta piękna młodzież) są w Elblągu? Ich nie ma . Są w Trójmieście, ale kobieta dostała szpaltę w ratuszowym portalu a następnie kilkaset tysięcy na fanaberie bez logiki, bo w miłości trudno o logikę. Koszt pomnik a kobyły pokrył by "straty" w ZUO, ale potrzeba Szczurka, Karnowskiego, Starosty Elbląskiego, ... . To nie jest gospodarz a administrator. RM też

 7. 7
  +4
  ~ pomnik i śmieci
  Wtorek, 22.06

  Taki pomnik jak właściciela kobyły stawia komitet miłośników, np. tej młodzieży z szablą w pochwie. Nie finansuje go miasto czy wieś. Samorząd daje np. nieodpłatnie , działkę ale nie kasę i finansuje fanaberie. Piłsudski kompletnie obcy dla Elbląga ma super ulicę i jest patronem szkoły. na Elbląg była wypięta też jego kobyła. Niech właściwy lekarz oceni gest głównego sponsora , jego osobowość i działanie wbrew aktualnym potrzebom miasta. O radnych trzeba zamilczeć - prezentują średnią miejską w każdym składniku osobowości i wykonają każde polecenie ich właściciela.

 8. 8
  +6
  ~ ustawa
  Wtorek, 22.06

  Do tych co uznają winę rządu za koszt utylizacji odpadów komunalnych - ustawa określa fundamenty ale nie nakazuje stosowania stawki minimalnej, bo od tego jest samorząd. Mamy swoje ZUO, nie musimy płacić za daleki transport i utylizację przez "obcych". Ponadto nasz ZUO już dawno, 20 lat temu, okrzyknięto najnowocześniejszym w Polsce i samofinansującym się. Gdybym usłyszał przyzwoitą wypowiedź Wróblewskiego, że nie ma kasy na podwyżki dla królikarni w UM, to bym zrozumiał prośbę o zrzutkę na kumpli. Ale czarowanie ekonomiką ZUO kolejny raz obnaża IQ motywatora. Ustawa nie narzuca minimalnych stawek!!!

 9. 9
  +5
  ~ vrain
  Wtorek, 22.06

  Ustawa to dobry pretekst do podwyżek, ale "zarząd" tego smutnego (jeszcze?) miasta wychodzi przed szereg. No i przypominam, że najbardziej za ekozamordyzmem, który to właśnie tak miło odczuwamy, są ci z tzw. Lewicy i KO+redaktorek.

 10. 10
  +4
  ~ Jez
  Wtorek, 22.06

  Place czynsz 800 zł za 43 m mieszkanie w zbk najdroższej spuldzielnii jeszcze podwyżka śmieci to już przesada

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2021 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.